Sonnevelt, Albert - De levenscode, over het geheim van vitaal o

Schrijver: Sonnevelt, Albert
Titel: De levenscode, over het geheim van vitaal oud worden
ISBN: 9789081856522
Taal: Nederlands
Uitgever: EduCure (2012)
Bijzonderheden: 272pp.- 24 x 17 cm - paperback - nieuwstaat - GRATIS verstuurd binnen Nederland
Prijs: € 16,95
Verzendkosten: Gratis (binnen Nederland)
Meer info:
“In het boek ‘De Levenscode’ vind je een selectie van de veelal wonderbaarlijke gesprekken die Albert had met de vitale, bejaarde krachtpatsers. Bijvoorbeeld het verhaal van Anna. Zij is 86 jaar en zij denkt dat de reden is dat zij heel oud is geworden is omdat ze altijd veel in beweging is en gelooft zij in soberheid. Zo eet ze nooit teveel en altijd uit haar eigen tuin. Anna: “Ik heb weleens tomaten uit de supermarkt gegeten, maar daar zit niet meer de smaak en levenskracht in die ik gewend ben. Ik stop met eten als ik nog een klein beetje honger heb. Ik houd niet van snoep”. De chocolaatjes in haar kast zijn voor de kleinkinderen als ze langskomen.”
Verder lezen

Puck en Nienke uit Den Bosch

particulier
VOOR UW INFORMATIE: Bij het plaatsen van een bestelling reageren wij vrijwel altijd dezelfde dag.
Heeft u geen reactie in uw mailbox ontvangen? Kijk dan even in de map 'SPAM' of 'Ongewenst'.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Sonnevelt, Albert - De levenscode, over het geheim van vitaal oud worden Sonnevelt, Albert - De levenscode, over het geheim van vitaal oud worden

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Puck en Nienke

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Puck en Nienke
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Puck en Nienke een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Puck en Nienke vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Puck en Nienke kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.