Verasdonck, J. Patisserie Cuisinier Emmeloord N.O.P. - Recepten

Schrijver: Verasdonck, J. Patisserie Cuisinier Emmeloord N.O.P.
Titel: Recepten voor Vleesgerechten
ISBN: n.v.t..
Taal: Nederlands
Uitgever: C. Misset Doetinchem z.j. (= 1954).
Bijzonderheden: Brochure, geniet (nietjes verwijderd i.v.m. verdere verroesting). Formaat: 13,5x19,5cm. Pg's. 31. Conditie: goed tot best. .
Prijs: € 5,75 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Promotiebrochures van de Nederlandse Slagersvakschool.
Dit exemplaar werd aangeboden door:
Slagerij Peels - Weltens Stratumseind 44
Eindhoven (zo het stempel op de omslag).

'Ten Geleide.
Zo groot was de vraag naar het populaire boekje met recepten voor vleesgerechten, dat op korte termijn een nieuw druk nodig werd. We hebben de kok-leraar, de heer J. Verasdonck, opnieuw bereid gevonden in de pen te klimmen en in overleg met ons de inhoud van het boekje te herzien en uit te breiden met recepten van allerlei nieuwste snufjes op het gebied van van "lekkere hapjes".
Aldus wordt in dit receptenboekje voor elk wat wils geboden, en zal het van nut kunnen zijn voor de meest eenvoudige, zowel als voor de fijnere keuken.
Een belangrijke verspreiding van dit nieuwste receptenboekje voor vleesgerechten zal ongetwijfeld bijdragen tot een grotere waardering voor het zo belangrijke voedings- en genotmiddel vlees in allerlei vorm. Nog altijd ligt het gebruik van vlees en vleeswaren 20% beneden de consumptie van voor de oorlog.
Dit is voorzeker niet in het belang der volksvoeding. En wat de verzorging der vleesvoorziening betreft, nergens ter wereld wordt de consument in het artikel vlees zo goed en zo vakkundig bediend als in Nederland.
De Nederlandse slager biedt een grote verscheidenheid van prima vleesproducten. Het is aan de huisvrouw om ze tot de meest smakelijke kost te bereiden, met behulp van de aanwijzingen en recepten,in dit nieuwe boekje door de heer Verasdonck uit rijke ervaring opgediend.
Bilthoven, December 1954'.

'Het gebit van de mens bestaat uit 20 tanden, die aan carnivoren (vleeseters) eigen zijn, en slechts uit 12 tanden, die aan herbivoren (planteneters) eigen zijn. Dit wijst er op, dat de mens van nature op het nuttigen van vlees is ingesteld. Veelneten het té weinig'.

Zo gezegd in 1954.
Zo radicaal anders gezegd in 2020.
Mooi en aangenaam dit te lezen.

Th. Kuiper. Oud-Directeur Eerste Nederl. Slagersvakbond
Verder lezen

jsgoodbook uit Zaltbommel

particulier

Logo jsgoodbook

Fijn dat u zich bij ons gemeld heeft met een boekbestelling.
Uw keuze voor JSGOODBOOK is goed te noemen.
Uw order wordt nog dezelfde dag bevestigd èn meestal die dag ook nog uitgevoerd.
De verzending vindt doorgaans plaats via POSTnl. (op verzoek kan dit ook met behulp van een andere pak-
ket bezorger (bijv. DHL)); de tarieven die gehanteerd worden, zijn de officiële.
Het boek wordt verzonden met de verwachting dat de nota hiervan binnen vijf dagen voldaan wordt.
Bij uw bestelling ook a.u.b. uw telefoonnummer vermelden.
Uw verzoek om informatie m.b.t. het gewenste boek wordt ook z.sp.m. beantwoord.
Een eventuele retourzending vindt plaats in en na overleg met de verkoper.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Verasdonck, J. Patisserie Cuisinier Emmeloord N.O.P. - Recepten voor Vleesgerechten Verasdonck, J. Patisserie Cuisinier Emmeloord N.O.P. - Recepten voor Vleesgerechten Verasdonck, J. Patisserie Cuisinier Emmeloord N.O.P. - Recepten voor Vleesgerechten Verasdonck, J. Patisserie Cuisinier Emmeloord N.O.P. - Recepten voor Vleesgerechten Verasdonck, J. Patisserie Cuisinier Emmeloord N.O.P. - Recepten voor Vleesgerechten

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij jsgoodbook

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met jsgoodbook
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en jsgoodbook een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van jsgoodbook vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • jsgoodbook kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.