Olav De Maat. - Hufters & Helden. Waarom we allemaal een beetje
| Schrijver: | Olav De Maat. |
|---|---|
| Titel: | Hufters & Helden. Waarom we allemaal een beetje aardiger moeten zijn. |
| ISBN: | 9789491845772 |
| Uitgever: | Amsterdam Maven Publishing 2016 |
| Bijzonderheden: | Paperback, 255pp., 14.5x21cm., in zeer goede staat. |
| Prijs: | € 9,00 |
| Verzendkosten: | € 5,99 (binnen België) |
| Meer info: |
Bumperkleven. Bellen aan de kassa. Uitschelden. Voordringen. We worden elke dag geconfronteerd met asociaal gedrag. Maar waar komt dat gedrag eigenlijk vandaan en hoe kun je het beïnvloeden? In Hufters & helden laat Olav de Maat zien dat iedereen is soms een hufter en soms een held is. De man die zijn middelvinger naar je opstak in de auto is misschien wel op weg naar zijn vrijwilligerswerk. Aan de hand van inzichten uit de biologie, psychologie en geschiedenis beschrijft De Maat de fascinerende ontwikkeling van sociaal (en asociaal) gedrag: van de eerste nederzettingen tot het vechten om een parkeerplek bij de supermarkt. Door zijn geestige eyeopeners en praktische adviezen ontdek je hoe je je innerlijke hufter kunt onderdrukken en het beste in jezelf en anderen naar boven kunt halen: op straat, in de trein, thuis en op het werk.
|

Beste boekenliefhebber, controleer regelmatig uw SPAMBOX: na iedere bestelling ontvangt u altijd een email van mij. De verzending gebeurt steeds met track and trace. De VERZENDKOST voor NL of BE bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket. Betaling kan per overschrijving naar IBAN: BE60 7350 4770 3170 / BIC: KREDBEBB op naam van Tom Cops. Uw bestelling wordt steeds zorgvuldig en stevig verpakt. Bedankt alvast voor uw aankoop en uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met SomeThingz Books etc
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en SomeThingz Books etc een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SomeThingz Books etc vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- SomeThingz Books etc kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.



