McPherson, Ben - Wat de jongen zag

Schrijver:
Titel: Wat de jongen zag
ISBN: 9789024565221
Taal: Nederlands
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Bijzonderheden: paperback in prima staat
Prijs: € 4,45 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Wat de jongen zag van Ben McPherson is een psychologische thriller over de kwetsbaarheid van familiebanden, voor de lezers van Paula Hawkins, SJ Watson en Herman Koch.

Alex Mercer en zijn zoon Max vinden hun buurman dood in het bad.
Het ziet eruit als zelfmoord, totdat de politie Millicent ondervraagt over een armband die in het huis van de buurman is gevonden. Ze bekent een kortstondige flirt - niets meer. Maar Max weet dingen over zijn moeder die geen zoon zou moeten weten, en hij wil die last met zijn vader delen.
Alex begint zich af te vragen hoe dicht hij bij het verliezen van zijn vrouw kwam. Deel van hem is bijna blij dat de buurman dood is.
En dan begint het moordonderzoek...

'Een spannende, ontroerende en soepel geschreven thriller met een hele slimme twist.' Tim Lott
Verder lezen

Rietje uit Sint-Andries

Verzending via Homerr naar dichtstbijzijnde parcelshop : 3.49€ (België en Nederland)
Verzending naar thuisadres in België : 5.70€ via BPost of 4.40€ naar BPost afhaalpunt
Verzending naar afhaalpunt Mondial Relay in Nederland : 4.25€
Verzending naar thuisadres pakketpost in Nederland: 6€ via DHL
- boeken worden goed ingepakt.
- Het gelijktijdig bestellen van meerdere artikelen levert u een belangrijke besparing in de verzendkosten op
- Retour kan binnen de 14 dagen - verzenkosten van de retour zijn voor de koper - Het retouradres wordt u doorgegeven bij de retourmelding.
Verder lezen

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

McPherson, Ben - Wat de jongen zag

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Rietje

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Rietje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Rietje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Rietje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Rietje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.