White, Terry - Het iPhone boek derde editie / de belangrijkste
| Schrijver: | White, Terry |
|---|---|
| Titel: | Het iPhone boek derde editie / de belangrijkste en leukste dingen die je met de iPhone kunt doen |
| ISBN: | 9789043019347 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | pearson education |
| Bijzonderheden: | 2010, paperback, zgan Geschikt voor de iPhone 3G en de iPhone 3GS. 9789043019347 392 |
| Prijs: | € 5,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Samenvatting
Ben je op zoek naar een boek dat zich uitsluitend richt op de belangrijkste, handigste en leukste functies van je iPhone 3G of 3GS? Dan heb je het nu gevonden! Er zijn in feite twee soorten iPhone-boeken: (1) het 'ik zal je er alles over vertellen'-boek met zelfs uitvoerige besprekingen over draadloze netwerkprotocollen en geavanceerde compressiecodes, en (2) dit boek, een 'laat me gewoon zien hoe je dat doet'-boek, dat technisch jargon vermijdt en in eenvoudige woorden uitlegt hoe je de iPhone-functies gebruikt die je écht nodig hebt. Het iPhone Boek is geschreven door bestsellerauteur Scott Kelby. Hij past zijn vertrouwde, informele no-nonsense concept toe in dit boek over Apple's revolutionaire iPhone. In samenwerking met gadgetgoeroe en iPhone-expert Terry White schreef Scott een boek dat erg veel op de iPhone zelf lijkt: eenvoudig te gebruiken en al snel onmisbaar. Je leert snel hoe de handigste en populairste functies van de iPhone werken, zodat je hem onmiddellijk kunt gebruiken. Scott Kelby is een van 's werelds best verkopende schrijvers van computerboeken, hoofdredacteur van het tijdschrift Photoshop User en schrijver van onder andere het Photoshop CS4 boek voor digitale fotografen. Terry White heeft een passie voor technologie en gadgets. Hij is gastheer van de populaire Adobe Creative Suite Video Podcast, winnaar van de Best of 2006 People's Choice Award van Apple's iTunes en voorzitter van de Mac-gebruikersvereniging in Detroit. |

De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenbinder
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenbinder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

