Coumont, Alain, Gabriel, Jean-Pierre - Le pain Quotidien kookbo

Schrijver: Coumont, Alain, Gabriel, Jean-Pierre
Titel: Le pain Quotidien kookboek / meer dan 100 recepten voor broodjes, ontbijt, soepen, salades, warme schotels en zoetigheid
ISBN: 9789048307821
Taal: Nederlands
Uitgever: Veltman Uitgevers B.V.
Bijzonderheden: Goed/ zgan.2013, Gebonden hardcover uitgave . Oogt ongebruikt en ongelezen, uit privecollectie. Zgan.
Prijs: € 69,95
Verzendkosten: € 5,00 (binnen Nederland)
Meer info:
Samenvatting
Ruim honderd recepten voor brood, ontbijt, soep, salades, tartines, warme gerechten en zoete lekkernijen uit de keuken van Le Pain Quotidien.

Alain Coumont leerde als klein kind van zijn oma over brood, door elke zondag, staand op een stoel, toe te kijken hoe zij brood bakte. Wanneer hij jaren later als restauranteigenaar niet tevreden is over het brood dat hij kan inkopen, besluit hij dit zelf te gaan maken. De oven die hij daarvoor moet kopen is te duur om daarmee alleen voor het restaurant te gebruiken en hij besluit daarom nog een winkeltje te openen in Brussel om daar brood te gaan verkopen en noemt het winkeltje ''Le Pain Quotidien'', het dagelijks brood. Inmiddels zijn er 160 winkels in 16 landen over de hele wereld. Het concept is eenvoudig, maar staat als een huis eerlijke, goede producten leveren.

Delicious schrijft in oktober 2009 Onze gebeden zijn verhoord Le Pain Quotidien krijgt een filiaal in Nederland! Ons favoriete ontbijtconcept, dat ook wel bekendstaat als Het Dagelijks Brood, is al jaren een onverslaanbaar succes in Antwerpen, New York en Madrid, maar Nederland bleef tot onze grote verbazing achter gelukkig was daar Arne Altmann die de rechten voor deze formule voor Nederland bemachtigde en in oktober een filiaal opent aan het Cornelis Troostplein in de Amsterdamse Pijp. Zo kunnen ook wij elke dag genieten van het ultieme zondagochtendgevoel.
Verder lezen

BOOKS2FLOW

zakelijk

BOOKS2FLOW uit Roelofarendsveen

Logo BOOKS2FLOW

Beste lezer, welkom bij mijn boekenaanbod. Ik probeer de conditie van het boek zo juist mogelijk weer te geven, zodat je goed weet in welke staat het boek zich bevindt, en dat je weet wat je kunt verwachten.
Als er geen nadere omschrijving wordt weergegeven geldt als volgt :
-- Als nieuw: Conditie zoals je ze in de boekwinkel koopt. Winkelnieuw.
-- Goed : Zgan - zo goed als nieuw of in zeer goede staat (geen leesvouw in rug), soms wel met wat krasjes en / of deukjes. Het is vaak net een nuance.
-- Goed : Izgst. soms wel met wat krasjes en / of deukjes. Het is vaak net een nuance met de Zgan staat. ook dit betreft veelal een ongelezen boek.
-- Redelijk : in (licht) gelezen staat, of met een enkel (klein) scheurtje). Leesvouw in rug. Hoekje uitgeknipt uit pagina vanwege naam.
-- Matig : buitenzijde boek ziet minder fraai of netjes uit...het boekblok is in keurige staat met evt. een enkel (roest) vlekje...wordt eigenlijk nauwelijks aangeboden.
Een enkele keer wordt ook ex-bibliotheek boeken aangeboden, maar alleen ze nauwelijks gebruikt zijn, ook dan wordt het boek als matig worden gekwalificeerd.
Voor verzending in Nederland (altijd met track & tracecode) vraag ik een bijdrage van 5,00 euro, voor verzendingen naar Belgie is de bijdrage 7,50 euro.
GEEN verzendkosten bij aankoop van 35 euro (Nederland en Belgie !)
Meestal reageer ik nog dezelfde dag. Let op een mail van boekwinkeltjes komt soms binnen in de spammap !!!
Books2Flow : Specialist in 'out of print' boeken op het gebied van spiritualiteit, levenskunst en creativiteit.
Uw bestelling zal binnen 1 a 2 dagen (na ontvangst van uw betaling) worden verzonden.
Als u vragen heeft stel ze gerust, ik geef snel antwoord.
Heeft u een opmerking, ook daar sta ik altijd voor open.

Alvast veel leesplezier gewenst!
Vriendelijke groet Carla
Books2Flow
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Coumont, Alain, Gabriel, Jean-Pierre - Le pain Quotidien kookboek / meer dan 100 recepten voor broodjes, ontbijt, soepen, salades, warme schotels en zoetigheid