Fortin , François . [ isbn 9789051218077 ] 4620 - Handboek In

Schrijver: Fortin , François . [ isbn 9789051218077 ] 4620
Titel: Handboek Ingredienten uit de Hele Wereld . ( Er zijn meer dan 1000 levensmiddelen beschreven. Er is uitgebreide informatie te vinden over voedingswaarde, smaak, tips voor inkopen, voorbereiding en toepassingsmogelijkheden. -
ISBN: 9789051218077
Taal: Nederlands
Uitgever: Tirion.
Bijzonderheden: Gebonden als in nieuwe staat met harde kaft - 4620 - 1e dr 1999 - 685 p - 2800 gr - 22,7x28,4 cm - 5,5 cm dik
Prijs: € 30,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
- Er zijn meer dan 1000 levensmiddelen beschreven. Er is uitgebreide informatie te vinden over voedingswaarde, smaak, tips voor inkopen, voorbereiding en toepassingsmogelijkheden. Ook wordt aandacht besteed aan de manier en tijd van bewaren. Elk ingrediënt is natuurgetrouw afgebeeld zodat het produkt al bij de eerste oogopslag herkend wordt.

Bovendien is een honderdtal recepten opgenomen die duidelijk stap voor stap beschreven zijn. Een lijst van keukentermen, een trefwoordenregister en een receptenregister maken dat alle informatie gemakkelijk terug te vinden is. Dit alles maakt dit compendium een toegankelijke bron van informatie voor iedereen die geïnteresseerd is in alle inheemse en exotische producten die op onze wereldmarkt verkrijgbaar zijn.

Naslagwerk waarin levensmiddelen, ingedeeld per groep, beschreven worden. Van groenten, fruit, noten en zaden, wieren, granen en peulvruchten, vis, vlees, melk en melkproducten, rijs- en bindmiddelen enz. enz. wordt per groep eerst algemene informatie gegeven over inkoop, voorbereiding, diverse gaartechnieken en serveersuggesties. Iedere groep is weer onderverdeeld in soorten en/of varieteiten. Van ieder opgenomen levensmiddel wordt informatie gegeven over herkomst, teelt, inkoop, voorbereiding, voedingswaarde, bereiding, serveersuggesties, bewaarmogelijkheden enz. Vaak werd een recept toegevoegd, geillustreerd met kleine instructieve foto's. Van ieder genoemd product duidelijke, gekleurde afbeeldingen of foto's, soms ook reproducties van botanische prenten. Tot slot een verklarende woordenlijst van culinaire termen, een alfabetische register en een alfabetische receptenregister. Mooi verzorgde uitgave, veel informatie, veel illustraties in kleur.
Verder lezen

DE ESOTERIER uit Amstelveen

zakelijk

Logo DE  ESOTERIER

Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )

L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Fortin , François . [ isbn 9789051218077  ] 4620 - Handboek Ingredienten uit de Hele Wereld . ( Er zijn meer dan 1000 levensmiddelen beschreven. Er is uitgebreide informatie te vinden over voedingswaarde, smaak, tips voor inkopen, voorbereiding en toepassingsmogelijkheden. - Fortin , François . [ isbn 9789051218077  ] 4620 - Handboek Ingredienten uit de Hele Wereld . ( Er zijn meer dan 1000 levensmiddelen beschreven. Er is uitgebreide informatie te vinden over voedingswaarde, smaak, tips voor inkopen, voorbereiding en toepassingsmogelijkheden. -

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij DE ESOTERIER

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met DE ESOTERIER
    Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen.
  • Identiteit verkoper:
    Bocurio
    Kamer van Koophandel nummer: 34138285
    NL001177745B36
    http://www.bocurio.nl
  • Na uw bestelling ontvangen u en DE ESOTERIER een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van DE ESOTERIER vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • DE ESOTERIER kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.