Nobel, J. - Onafhankelijkheid voor Europa / het eind van het Am

Schrijver: Nobel, J.
Titel: Onafhankelijkheid voor Europa / het eind van het Amerikaanse ondernemingsmodel
ISBN: 9789025416072
Taal: Nederlands
Uitgever: Business Contact
Bijzonderheden: 2004, hardcover met stofomslag, goed exemplaar
Prijs: € 6,95
Verzendkosten: € 5,55 (binnen Nederland)
Meer info:
Ondernemingen die het Amerikaanse model (gericht op aandeelhouderswaarde) hanteren, hebben het afgelopen decennium veel slechtere prestaties geleverd dan algemeen wordt aangenomen. Er zijn aanzienlijke onzichtbare commerci le en operationele kosten gemaakt; vele mogelijkheden tot expansie zijn onbenut gebleven. De oorzaken liggen in de hoog opgelopen spanningen tussen de onderneming en de financi le markten, en tussen de verschillende managementgeledingen binnen de onderneming. Het Amerikaanse model heeft voorts de sociale grondslagen voor samenwerking, vertrouwen en betrokkenheid ernstig aangetast.
Onafhankelijkheid voor Europa is een origineel pleidooi voor een nieuw model, niet langer gericht op winst maar op de creatie van economische waarde door het lang verwaarloosde middenkader. Met andere toezichthouders, een bestuur met andere prioriteiten en andere middelen om de onderneming te sturen.
Verder lezen

Ann d'er Winkel uit Ulicoten

zakelijk

Logo Ann d'er Winkel

De getoonde portokosten bij het boek zijn de portokosten per bestelling in Nederland voor thuisbezorging. Bestellingen worden, na betaling, verstuurd tijdens openingsdagen. Portokosten worden per bestelling gerekend en niet per boek. Ophalen in Ulicoten is ook mogelijk (graag vermelden bij bestellen) Retourkosten voor koper. Kijk bij www.annderwinkel.nl voor meer informatie.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Nobel, J. - Onafhankelijkheid voor Europa / het eind van het Amerikaanse ondernemingsmodel Nobel, J. - Onafhankelijkheid voor Europa / het eind van het Amerikaanse ondernemingsmodel