Wastyn, Willy - De lij(ei)dende leider : Doeltreffend leidersch
| Schrijver: | Wastyn, Willy |
|---|---|
| Titel: | De lij(ei)dende leider : Doeltreffend leiderschap in kleur |
| ISBN: | 9789081624151 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Samurai at Work |
| Bijzonderheden: | 2013, 156p, gebonden, nieuw |
| Prijs: | € 49,00 |
| Verzendkosten: | € 4,00 (binnen België) |
| Meer info: |
Honderden bibliotheken kunnen worden gevuld met boeken over leiderschap. Ongetwijfeld krijgen een aantal een prominente plaats in de boekenkast. In de meeste gevallen komt men echter niet tot de implementatie en neemt de dagdagelijkse realiteit de bovenhand.
Terwijl het in wezen allemaal draait rond de uitdaging om het gedrag van elk van uw mensen te beïnvloeden. In functie van de resultaten die van uzelf en uw team worden verwacht. Gelukkig zijn de meeste van uw mensen een wandelend woordenboek. Elk woord, elk gebaar bevat aanwijzingen over hoe de persoon in kwestie zich bij voorkeur laat beïnvloeden. Het volstaat om dit woordenboek te leren lezen. Daarom gooien we het in dit boek over een andere boeg. Door op een visueel aantrekkelijke en ludieke manier zeven aspecten van doeltreffend leiderschap anno 2013 in beeld te brengen. Met als rode draad enkele informatieve pagina’s en waar nodig een stukje duiding. Een naslagwerk in kleur dat draait rond de uitdaging om het gedrag van elk van uw mensen te beïnvloeden. Omdat ieder mens nu eenmaal een beeldgestuurd wezen is. Maar ook en vooral omdat doeltreffend leiderschap in de eerste plaats leuk moet zijn Over de auteur : Willy Wastyn (°1951) is ingenieur van opleiding. Na een reeks aanvullende managementopleidingen start hij in 1981 een loopbaan als zelfstandig bedrijfsadviseur. Met als focusgebieden: Ondernemingsstrategie, Organisatiedynamiek en veranderingsmanagement. Samen met A. Van de Loo publiceert hij het boek ‘Intern Ondernemerschap’ (1991). Gaandeweg raakt hij steeds meer in de ban van de arbeidsveiligheid. De problematiek van veiligheidscultuur, -attitude en –gedrag werd al gauw zijn nieuwe biotoop. Zijn grenzenverleggende ideeën leverden hem alvast in België de Prebes Award 2010 op voor het beste eindwerk Preventieadviseur Niveau 1. Willy Wastyn is eveneens auteur van enkele onmisbare boeken die elke preventieadviseur of veiligheidskundige moet gelezen hebben. Het populaire wetenschappelijke werk” Duurzame Veiligheidscultuur: een kwestie van denken, dromen, durven en doen”, het ludieke boekje ‘veiligheid met een knipoog’, een werk: ‘veiligheidsgedrag, anders bekeken…’ en zijn recentste werk rond veiligheidsleiderschap: ’de leidende leider’. Willy Wastyn is mede-oprichter van Samurai@work. Al meer dan 25 jaar begeleidt hij organisaties op vlak van organisatiestrategie, veranderingsmanagement en integraal veiligheidsmanagement. Verder ontwikkelt hij tal van vernieuwende concepten en modellen die de aanpak van het veiligheidsbeleid in organisaties een verrassend nieuw ontwikkelperspectief bieden. |
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met managementbib.com
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Bubo in Woollsii GCV
Kamer van Koophandel nummer: RPR Antwerpen
BE0877276017
www.managementbib.com - Na uw bestelling ontvangen u en managementbib.com een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van managementbib.com vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- managementbib.com kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

