Mans, H.J., A.P.M. Cammaert - Limburgse monumenten vertellen 19
| Schrijver: | Mans, H.J., A.P.M. Cammaert |
|---|---|
| Titel: | Limburgse monumenten vertellen 1940-1945 / druk 1 |
| ISBN: | 9789070356675 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Historische Reeks Maastricht, St. |
| Bijzonderheden: | 1994, 168 pp., hardcover Prima staat |
| Prijs: | € 7,50 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Verschenen t.g.v. het feit dat vijftig jaar geleden Limburg werd bevrijd. Daartoe hebben de schrijvers een keuze gemaakt uit de vele oorlogsmonumenten in de 56 Limburgse gemeenten. Iedere gemeente is vertegenwoordigd met één monument (afgebeeld in het boek, zwart-wit), dat het uitgangspunt is voor een bijpassend, kort verhaal (bijv. over oorlogshandeling, deportatie, onderduikers, hulp aan joden). De 56 gekozen monumenten worden ten slotte in een afzonderlijk gedeelte van het boek voorzien van informatie als beschrijving monument, ontwerper, onthulling, onderhoud, bijzonderheden.
|

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenbeurs Venlo
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Stichting Boeken Steunen Mensen
Kamer van Koophandel nummer: 41064290
NL802572376B01
https://www.boekensteunenmensen.nl - Na uw bestelling ontvangen u en Boekenbeurs Venlo een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenbeurs Venlo vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenbeurs Venlo kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

