Bauer, Michael G.; vert.: Koster, Bea de - De Haastige Man
| Schrijver: | Bauer, Michael G.; vert.: Koster, Bea de |
|---|---|
| Titel: | De Haastige Man |
| ISBN: | 9789052409665 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Houtekiet |
| Bijzonderheden: | zgan, softcover,256 pag; 2007 |
| Prijs: | € 9,95 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
De Haastige Man was er altijd geweest - altijd weer, ergens in de verte, dat spookbeeld dat met zijn gestage schuifelpasje dichterbij kwam. Tom Leyton, een in zichzelf gekeerde Vietnamveteraan, is al dertig jaar lang een onuitputtelijke bron van roddels en geruchten. Wanneer artiest in de dop en buurjongen Joseph Davidson voor school een portret van hem maakt, ontwikkelt zich een speciale vriendschap die voor allebei uitmondt in een gedwongen confrontatie met hun diepste geheimen. Dit verhaal gaat over de manier waarop we de ander zien, het oordeel dat we over iemand vellen, de manier waarop we omgaan met tragische gebeurtenissen, en de aard van wat wij een wonder noemen. - Winnaar van de Courier-Mail Lezersprijs voor het Beste Jeugdboek van 2005 - De Australische Kinder- en Jeugdjury riep dit boek uit tot Beste Boek voor Adolescenten
|

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De Tresoor
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en De Tresoor een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Tresoor vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De Tresoor kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.


