BOGAERTS Rudy (hoofdredacteur) - PAF! (nr 001), [Verhofstadt Gu
| Schrijver: | BOGAERTS Rudy (hoofdredacteur) |
|---|---|
| Titel: | PAF! (nr 001), [Verhofstadt Guy] |
| Uitgever: | Rudy Bogaerts |
| Bijzonderheden: | 20050001, Brussel, Rudy Bogaerts, 2005, New |
| Prijs: | € 10,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Eerste nummer van dit satirisch weekblad (van rechtse signatuur), gedateerd 6/1/2005. Gedrukt op krantenpapier, tabloid-formaat, 12 pp. Bevat op p. 1 een artikel waarin beweerd wordt dat premier Guy Verhofstadt reeds twee keer betrapt werd op overspel. Het blad doorbreekt hiermee de muur van stilte: het gerucht doet bij insiders dan al een jaar lang de ronde. De titel van het blad refereert aan die van het Brusselse satirische blad 'Pan'. Dit soort bladen doorbreekt het spel van de stilzwijgende medeplichtigheid (la complicité tacite) tussen pers en politiek. Officieel worden ze niet ernstig genomen, binnenskamers zijn ze gevreesd. ? Het nieuws (?) werd op 20050121 overgenomen door 'BrusselsNieuws. ? Ook Antwerpse blad 't Scheldt' nam het bericht over en gaf iets meer details. ??? 24/10/2007 (LVB.net). In Brussel overleed gisteravond op 62-jarige leeftijd Rudy Bogaerts, uitgever en hoofdredacteur van het Franstalige satirische weekblad Père Ubu. Beroepshalve was de man privéleraar, en één van zijn bekendste leerlingen was Prins Laurent. Bogaerts was een boek aan het schrijven, "Le Fossoyeur de la Monarchie", dat binnenkort zou verschijnen en waarin hij vooral Jacques van Ypersele de Strihou, de kabinetschef van de koning, op de korrel nam. Bogaerts was een workaholic en had al enige tijd van zijn dokter de raad gekregen om het wat rustiger aan te doen. Maandagochtend kreeg hij een hartaanval, waaraan hij gisteravond overleed. Begin 2005 probeerde Bogaerts een Nederlandstalig zusterblad van Père Ubu op de Vlaamse markt te lanceren onder de naam "PAF!". Het initiatief hield het maar enkele maanden uit. Over de reden van de mislukking verklaarde Bogaerts dat Guy Verhofstadt bij de distributeur was tussengekomen om de verspreiding van het blad in Vlaanderen te verhinderen, een beschuldiging die hij evenwel niet kon hardmaken. Bogaerts was als uitgever van Père Ubu het voorwerp van talloze rechtszaken, meestal aangespannen door politici van PS-signatuur, die hij meestal ook won.
|

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.
https://www.mers.be
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
MERS Antique Books Antwerp
Kamer van Koophandel nummer: 00330854
BE0464141832
https://www.mers.be - Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

![BOGAERTS Rudy (hoofdredacteur) - PAF! (nr 001), [Verhofstadt Guy] BOGAERTS Rudy (hoofdredacteur) - PAF! (nr 001), [Verhofstadt Guy]](https://images.boekwinkeltjes.nl/medium/G7Eaxd3mq6Pbu0sCbGEB.jpg)