VAN PUYMBROUCK Herman, [BUYSSE Cyriel] - Cyriel Buysse en zijn
| Schrijver: | VAN PUYMBROUCK Herman, [BUYSSE Cyriel] |
|---|---|
| Titel: | Cyriel Buysse en zijn land. Met zes buitentekst-platen en facsimile van een handschrift. |
| Uitgever: | Resseler |
| Bijzonderheden: | 19290012, Antwerpen, Resseler, 1929, Very good/Très bel état/Sehr gut/Zeer goed. Gekaft in cellofaan. |
| Prijs: | € 25,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
In-8, 114 pp., ZW illustraties, gebrocheerd, papieromslag. Bibliografie. Noot LT: bijzonder interessant werkje; uitgegeven n.a.v. de 70ste verjaardag van C.B.; bevat portretfoto's van Buysse uit 1892, 1902, 1927; de bibliografie bevat alle tot dan toe verschenen werken mét opgave van de uitgever, ook de bijdragen in tijdschriften. (Cyriel Buysse, geboren: 20 september 1859 te Nevele, overleden: 25 juli 1932 te Afsnee). Noot LT: In 1886, 1891, 1892 en in 1893 reisde Buysse naar de USA, toch uitzonderlijk voor die periode. In "Twee herinneringen" verhaalt hij zijn ontmoeting in 1888 met een uitgeweken Ierse vrouw en zijn reactie op haar getuigenis omtrent de Ierse verdrukking: "En tot vertrouwelijkheid gestemd vertelde ik haar, hoe ook het Vlaamsche volk in ons eigen land mishandeld werd, hoe onze taal veracht, misprezen, uit nagenoeg alle beraadslagingen was verbannen; hoe de rechten van méér dan de helft des volks miskend, verloochend werden." (p. 27) Die verbondenheid tussen Ieren en Vlamingen zou nog geregeld optreden in de Vlaamse literatuur en nam ook politieke vormen aan.
|

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.
https://www.mers.be
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
MERS Antique Books Antwerp
Kamer van Koophandel nummer: 00330854
BE0464141832
https://www.mers.be - Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

![VAN PUYMBROUCK Herman, [BUYSSE Cyriel] - Cyriel Buysse en zijn land. Met zes buitentekst-platen en facsimile van een handschrift. VAN PUYMBROUCK Herman, [BUYSSE Cyriel] - Cyriel Buysse en zijn land. Met zes buitentekst-platen en facsimile van een handschrift.](https://images.boekwinkeltjes.nl/medium/4Yj3O6J95F58Pwd4u6xG.jpg)