Labohm, H.H.J. - SLEUTELEN AAN HET KAPITALISME
Schrijver: | Labohm, H.H.J. |
---|---|
Titel: | SLEUTELEN AAN HET KAPITALISME |
ISBN: | 9789051895407 |
Uitgever: | Boom Juridische Uitgevers / Lemma |
Bijzonderheden: | 2003, 152pp, paperback zgan 9789051895407 288 |
Prijs: | € 35,00 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
Hoe moet Nederland zijn sociaal-economische orde inhoud geven om verzekerd te zijn van een optimale combinatie van welvaartsschepping en welvaartverdeling? Dat is een van de centrale vragen waarop deze bundel tracht antwoord te geven. Sleutelen aan het kapitalisme bevat artikelen die de auteur in de afgelopen twintig jaar in verschillende vaktijdschriften heeft gepubliceerd. De bundel geeft inzicht in de historische ontwikkeling van het denken over het kapitalisme en het sturen van de economie. Ingewikkelde sociaal-economische problemen worden op heldere wijze voor een breder lezerspubliek toegankelijk gemaakt.
SLEUTELEN AAN HET KAPITALISME DR 1 EAN 9789051895407 Boek Boom Uitgevers Den Haag H.H.J. Labohm Prijs€39,95 Tweedehands Interne referentie 183 Conditie Als nieuw |
De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenbinder
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenbinder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.