Jeurissen, Elke - Léonard, Cato - Vreemd gaan voor managers :
| Schrijver: | Jeurissen, Elke - Léonard, Cato |
|---|---|
| Titel: | Vreemd gaan voor managers : met stakeholders naar je doel : met 50 voorbeelden |
| ISBN: | 9789401408226 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Lannoo Campus |
| Bijzonderheden: | 2013, 168p, pb, nieuw |
| Beschikbaar: | 2 exemplaren |
| Prijs: | € 18,00 |
| Verzendkosten: | € 6,00 (binnen België) |
| Meer info: |
Succesvolle bedrijven werken samen met hun stakeholders Beter leren omgaan met je mede- en tegenstanders & omgaan met de kwetterende massa rondom je organisatie. Waarde creëren doe je vandaag niet meer alleen, maar samen met je stakeholders. Die stakeholders bevinden zich niet alleen binnen je organisatie maar ook buiten je muren. Het is maar door te luisteren naar de uitdagingen in je zakelijke omgeving dat je wendbaar genoeg blijft om in te spelen op snelle verandering. En deze omgeving, leer je het beste kennen door er in dialoog mee te gaan. Vreemd gaan voor managers beschrijft hoe je bijkomende waarde kan creëren voor jezelf en je stakeholders; hoe je naar interne en externe behoeftes moet luisteren en daar gepast op kan inspelen.
|
Bij bestellingen vanaf drie boeken wordt 10% korting verleend
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met managementbib.com
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Bubo in Woollsii GCV
Kamer van Koophandel nummer: BE0877276017
BE0877276017
- Na uw bestelling ontvangen u en managementbib.com een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van managementbib.com vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- managementbib.com kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

