sophia nash - liefhebbende echtgenote
| Schrijver: | sophia nash |
|---|---|
| Titel: | liefhebbende echtgenote |
| ISBN: | 9789037830866 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | candlelight |
| Bijzonderheden: | 2013 ppb 318 pag goede staat 9789037830866 253 Alexander Barclay, de kersverse hertog van Kress, wordt wegens wangedrag verbannen naar zijn kasteel in Cornwall. |
| Prijs: | € 5,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Alexander Barclay, de kersverse hertog van Kress, wordt wegens wangedrag verbannen naar zijn kasteel in Cornwall. Van de prins-regent mag hij pas terugkeren naar zijn geliefde Londen als hij het kasteel heeft gerestaureerd én zich heeft verloofd met een adellijke jongedame van onbesproken gedrag. Op weg naar Cornwall redt Alexander het leven van de knappe Roxanne Vanderhaven. Omdat ze nergens naartoe kan, biedt hij haar onderdak op zijn kasteel, waar ze zich om een schandaal te voorkomen voordoet als zijn achternicht. Tot zijn schrik krijgt Alex steeds warmere gevoelens voor Roxanne, die op haar beurt niet ongevoelig blijkt te zijn voor de charmes van de aantrekkelijke hertog. Ze beseffen echter maar al te goed dat de toekomstige koning nooit zal toestaan dat Alex met een burgermeisje trouwt. Bovendien is er nóg een levensgroot obstakel: Roxannes niet zo heel erg liefhebbende echtgenoot…
|

De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenbinder
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenbinder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

