Thielemans, Wim - Slim interviewen / schat attitudes van mensen
| Schrijver: | Thielemans, Wim |
|---|---|
| Titel: | Slim interviewen / schat attitudes van mensen juist in voor een beter resultaat |
| ISBN: | 9789401429368 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Lannoo Campus |
| Bijzonderheden: | 2015, 252pp, paperback, nieuw |
| Beschikbaar: | 2 exemplaren |
| Prijs: | € 18,00 |
| Verzendkosten: | € 6,00 (binnen België) |
| Meer info: |
Ontdek wie écht voor je zit
Organisaties die mensen met de juiste attitudes aantrekken en behouden, werken beter In het moderne hr-beleid stoot het competentiedenken meer en meer op grenzen. Zeer competente medewerkers blijken dan toch niet altijd de geknipte personen te zijn en competenties zijn sneller dan ooit verouderd. Er schort soms wat op het vlak van attitudes en de fit met de bedrijfscultuur is er niet altijd. Wanneer we onze organisaties willen heruitvinden, hebben we betere instrumenten nodig om mensen op de juiste plek te krijgen. Het juist inschatten van attitudes vormt dan ook de hoeksteen van het rekruterings- en coachingsbeleid van de toekomst. Attitudes voorspellen beter of iemand zal passen in een toekomstige job en of die het werk graag zal doen. Slim interviewen maakt je via een snelle en praktische methode een specialist in het inschatten van iemands attitudes. En je leert jezelf ook beter kennen. Dit boek bevat interviews met onder meer: - Adil El Arbi (filmmaker) - Inge Vervotte (voorzitter dagelijks bestuur Emmaüs) - Fons Leroy (gedelegeerd bestuurder vdab) |
Bij bestellingen vanaf drie boeken wordt 10% korting verleend
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met managementbib.com
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Bubo in Woollsii GCV
Kamer van Koophandel nummer: BE0877276017
BE0877276017
- Na uw bestelling ontvangen u en managementbib.com een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van managementbib.com vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- managementbib.com kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

