Coppens, Thera - Was het fijn in de trein ?
| Schrijver: | Coppens, Thera |
|---|---|
| Titel: | Was het fijn in de trein ? |
| ISBN: | 9789086690350 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Umco |
| Bijzonderheden: | 2007, Gebonden |
| Prijs: | € 10,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Conditie: als nieuw
Een klein konijntje gaat alleen per trein naar de stad. Moeder konijn wuift hem na. Het konijntje zit wat sip in het achterste wagentje, helemaal alleen. Maar, bij elk station stapt er een ander diertje in en allemaal hebben ze hun eigen reden om naar de stad te gaan. Bij de eindhalte gekomen hollen ze allemaal weg. De machinist en de conducteur doen een dutje onder de klok van het station. Om vier uur komen alle figuurtjes blij terug. De trein vertrekt. Onderweg is het heel gezellig want ze hebben allemaal wel iets leuks meegemaakt. Aan het einde van de rit staat Moeder konijn op het perron te wachten. Ze ziet haar konijntje met een brede lach uitstappen en vraagt net als alle anderen: ‘Was het fijn in de trein? Wat heb je meegebracht?’ Het konijntje slaat zijn armen om de muis met het verbonden pootje en samen roepen ze blij: ‘Een vriendje!!!’ Was het fijn in de trein? is bedacht door Thera Coppens die vooral bekend is als auteur van historische boeken voor volwassenen. Ze schreef echter ook honderden kinder- en jeugdverhalen in boeken, tijdschriften en voor cd’s, kindermusicals en liedjes. Haar werk is in elke bibliotheek te vinden en in elke bundel schoolpoëzie. Ze stelde twee maal het Kinderboekenweekgeschenk samen en schreef daar zelf het grootste deel in. |
Bestellingen worden dezelfde dag bevestigd. Kijk ook in de SPAM, mails worden daar weleens bezorgd.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Quirinus
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Quirinus een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Quirinus vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Quirinus kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.


