Deze titel kan niet worden besteld.
Deze titel kan nu niet besteld worden. Probeer het later opnieuw
Deze titel kan nu niet besteld worden. Probeer het later opnieuw
Delfos, Martine (tekst) en Sjeng Schupp (tekeningen) - Van alle
| Schrijver: | Delfos, Martine (tekst) en Sjeng Schupp (tekeningen) |
|---|---|
| Titel: | Van alles twee; over de betekenis van echtscheiding voor jonge kinderen |
| ISBN: | 9789085605041 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Niño |
| Bijzonderheden: | hardcover, 2008, 6e druk, 36pp, in goede staat, naam op schutblad, foto=boek |
| Prijs: | € 4,95 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
De papa en mama van Sterre en Jordi wonen niet meer bij elkaar. Ze hadden teveel ruzie. Sterre en Jordi vinden hun papa en hun mama lief.
Het verhaal is een hulpmiddel om jonge kinderen de nieuwe huiselijke situatie te kunnen begrijpen. Het helpt ouders om hun jonge kinderen in die situatie te ondersteunen. |
Fleurs Kinderboeken
Deze verkoper heeft nog niet aangegeven een particuliere of zakelijke verkoper te zijnFleurs Kinderboeken uit Alkmaar

Na het plaatsen van uw bestelling ontvangt u van mij binnen 3 dagen een ontvangstbevestiging met nadere gegevens over betaling en verzending van het boek (als een boek door de brievenbus past, zijn de verzendkosten binnen Nederland via PostNL € 3,95; naar België zijn de verzendkosten via DPD € 7,60 voor een pakket tot 3 kilo, ook als het niet door de brievenbus past).
Let op dat mijn mail in uw SPAM-box terecht kan komen!
Groetjes van Fleur
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

