Mary C. de Jong - Journal des Dames et des Modes - Het Hoogtij
| Schrijver: | Mary C. de Jong |
|---|---|
| Titel: | Journal des Dames et des Modes - Het Hoogtij van de Louis Philippe - Mode |
| ISBN: | 9789022202579 |
| Uitgever: | Van Hoeve, Amsterdam |
| Bijzonderheden: | Staat: Mooie staat / Bladzijden: 220 / Druk: Eerste druk / Art.nr. : Div 4722 / Vindplaats: Div 4722 |
| Prijs: | € 25,00 |
| Verzendkosten: | € 4,85 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Journal des Dames et des Modes - Het Hoogtij van de Louis Philippe - Mode Journal des Dames et des Modes - Het Hoogtij van de Louis Philippe - Mode. In het laatste kwart van de 18de eeuw verschenen eerste modetijdschriften met handgekleurde modeprenten. Korte beschrijvingen van de afgebeelde kostuums en accessoires vond men in de tekst naast gegevens over de maskers of leveranciers. Deze tijdschriften bewerkstelligden een grotere spreiding van het modenieuws. Toonaangevend was het Franse hof. |

Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50
Met vriendelijke groet,
Team Oudefotoboeken.nl
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Oudefotoboeken
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
RS internetboeken
Kamer van Koophandel nummer: 30239404
NL001925292B40
http://oudefotoboeken.nl - Na uw bestelling ontvangen u en Oudefotoboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oudefotoboeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Oudefotoboeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

