Levelt, W. J. M. - Formele grammatica's in linguïstiek en taalp
| Schrijver: | Levelt, W. J. M. |
|---|---|
| Titel: | Formele grammatica's in linguïstiek en taalpsychologie. Deel I: De theorie van formele talen en automaten. Deel II: Toepassingen in de taaltheorie. Deel III: Toepassingen in de taalpsychologie [ 3volumes ]. |
| ISBN: | 9060012380 |
| Uitgever: | Van Loghum Slaterus, Deventer |
| Bijzonderheden: | 1973, 3 vols. Paperbacks. x,136 pp., viii,186 pp. & viii,192 pp. |
| Prijs: | € 15,00 |
| Verzendkosten: | € 6,50 (binnen Nederland) |
| Meer info: | 20.5x13.5 cm. " Psychologische Monografieën " Text in Dutch / Nederlands - (previous owner's name and date on half-title pages) Very good, see picture |

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Kerssemakers
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Emile Kerssemakers
Kamer van Koophandel nummer: 16077113
https://kerss.nl - Na uw bestelling ontvangen u en Kerssemakers een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Kerssemakers vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Kerssemakers kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

![Levelt, W. J. M. - Formele grammatica's in linguïstiek en taalpsychologie. Deel I: De theorie van formele talen en automaten. Deel II: Toepassingen in de taaltheorie. Deel III: Toepassingen in de taalpsychologie [ 3volumes ]. Levelt, W. J. M. - Formele grammatica's in linguïstiek en taalpsychologie. Deel I: De theorie van formele talen en automaten. Deel II: Toepassingen in de taaltheorie. Deel III: Toepassingen in de taalpsychologie [ 3volumes ].](https://images.boekwinkeltjes.nl/medium/elA0EFiTRZSktGYiLUFq.jpg)