Deze titel kan niet worden besteld.
Deze titel kan nu niet besteld worden. Probeer het later opnieuw

Allen, Joan (tekeningen) - Wie Wat en Hoe, met 1001 gekke antwo

Schrijver: Allen, Joan (tekeningen)
Titel: Wie Wat en Hoe, met 1001 gekke antwoorden
Taal: Nederlands
Uitgever: Western Publishing Company / HEMA, 14911013
Bijzonderheden: grote hardcover (16x39,5cm) in ringband, in redelijk goede staat, maar prima te gebruiken (kaft met slijtage), foto=boek
Prijs: € 9,95 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
WIE HEEFT EEN KROON EN SOMS EEN BAARD. DAT IS HET MANNETJE VAN MARS, DAT NEERKOMT MET EEN VAART. WAT EEN RARE VRAAG EN WAT EEN RAAR ANTWOORD . EN ZO, ZO ZIJN ER WEL ZES EN VEERTIG DUIZEND ZES HONDERD ZES EN VIJFTIG VERSCHILLENDE MANIEREN. VRAAG JE MEE? HET BOEK IS VERDEELD IN LOSSE STUKKEN EN ZO KUN JE ALLE FIGUREN EEN ANDERE OUTFIT GEVEN.
Verder lezen

Fleurs Kinderboeken

Deze verkoper heeft nog niet aangegeven een particuliere of zakelijke verkoper te zijn

Fleurs Kinderboeken uit Alkmaar

Logo Fleurs Kinderboeken

Welkom bij Fleurs Kinderboeken!
Na het plaatsen van uw bestelling ontvangt u van mij binnen 3 dagen een ontvangstbevestiging met nadere gegevens over betaling en verzending van het boek (als een boek door de brievenbus past, zijn de verzendkosten binnen Nederland via PostNL € 3,95; naar België zijn de verzendkosten via DPD € 7,60 voor een pakket tot 3 kilo, ook als het niet door de brievenbus past).
Let op dat mijn mail in uw SPAM-box terecht kan komen!
Groetjes van Fleur

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Allen, Joan (tekeningen) - Wie Wat en Hoe, met 1001 gekke antwoorden Allen, Joan (tekeningen) - Wie Wat en Hoe, met 1001 gekke antwoorden