Reijnders, Lucas - Reislust, Op weg naar het paradijs en andere
| Schrijver: | Reijnders, Lucas |
|---|---|
| Titel: | Reislust, Op weg naar het paradijs en andere bestemmingen |
| Uitgever: | Van Gennep |
| Bijzonderheden: | Amsterdam, Van Gennep. 2000. Paperback met flappen, 10 X 12 cm. |
| Prijs: | € 10,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
l Nieuwstaat. Vroeger zou men niet op de gedachte zijn gekomen om voor de lol het nu zo populaire Pieterpad te lopen. Het beklimmen van een berg als de Matterhorn of de Zugspitze gold tot in de achttiende eeuw als het tarten van God. En de mode om als vrijetijdsbesteding te voet een woestijn over te steken zou ongetwijfeld als krankzinnig zijn bestempeld. Hoogleraar milieukunde Lucas Reijnders schetst de geschiedenis van het reizen vanaf de Romeinse tijd tot nu. Tot het einde van de negentiende eeuw was reizen over langere afstand geen lolletje vanwege de vele gevaren en het slechte comfort. Het is alleen in de moderne tijd dat reizen in de visie van de meeste mensen geassocieerd wordt met plezier en ontspanning. Maar de milieukosten van zowel het verbranden van fossiele brandstof voor autoverkeer en vliegverkeer alsook de toenemende congestie op de grond en in de lucht zal daar spoedig een einde aan maken. Onbeperkte mobiliteit zal in de toekomst steeds duurder en lastiger worden. Reijnders hele historische verhaal is alleen bedoeld om zijn betoog 'blijf toch lekker thuis dan belast je het milieu niet' te onderstrepen. Maar dat doet hij wel met humor zodat het (net) geen drammen wordt, hoewel je na het zoveelste voorbeeld van alle ellende die reizen kan veroorzaken de boodschap wel begrepen hebt. Voorzien van een aantal zwart-witillustraties. )
|

Graag voordat u de winkel bezoekt voor het gezochte boek even bellen of een email sturen.
Het staat daarna vrijblijvend voor u gereserveerd in de winkel.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Grimbergen Boeken
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Grimbergen Boeken Antiquariaat
Kamer van Koophandel nummer: 50708244
NL822908001B01
www.bollenstreekboeken.nl - Na uw bestelling ontvangen u en Grimbergen Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Grimbergen Boeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Grimbergen Boeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.
