Croix, François Pétis de la (samenstelling); C.F. van der Horst (verta
| Schrijver: | Croix, François Pétis de la (samenstelling); C.F. van der Horst (vertaling) |
|---|---|
| Titel: | De duizend en één dag (Hezarjek roez), 4 dln. compleet. |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Schaars. Santpoort: C.A. Mees, 1927-1928. Ills. buiten de tekst. Reg. |
| Bijzonderheden: | Linn., genaaid, XXIII+1044p. In goede staat; deel 2 heeft een band met afwijkend linnen. Pakket, 1450gr. |
| Prijs: | € 65,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: | Dit werk is een tegenhanger van Duizend en een nacht, samengesteld en vertaald uit Perzische teksten door de franse orientalist François Pétis de la Croix (1653-1713). Het sprookje van Turandot werd op deze manier in West-Europa geïntroduceerd. |
Vermeld uw telefoonnummer bij een bestelling - voor als email niet aankomt.
Afhalen niet mogelijk.
Wij accepteren PayPal.
Actief sinds 2006 - KvK 87628244
NIEUW EMAILADRES: vandijk@kascornelis.nl
Afhalen niet mogelijk.
Wij accepteren PayPal.
Actief sinds 2006 - KvK 87628244
NIEUW EMAILADRES: vandijk@kascornelis.nl
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Kas Cornelis
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Kas Cornelis
Kamer van Koophandel nummer: 87628244
NL004451298B70
- Na uw bestelling ontvangen u en Kas Cornelis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Kas Cornelis vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Kas Cornelis kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

