Letsch , Mirjam . [ isbn 9789081962926 ] 5222 - Kosovo . ( Eten
| Schrijver: | Letsch , Mirjam . [ isbn 9789081962926 ] 5222 |
|---|---|
| Titel: | Kosovo . ( Eten van de straat was nog nooit zo lekker . ) Opnieuw een boek in de serie Street Food vol aanstekelijke recepten en prachtige foto's van bekroond auteur Mirjam Letsch. Na India en Vietnam is het nu de beurt aan Kosovo. - |
| ISBN: | 9789081962926 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Letsch & amp; de Clercq Visuals |
| Bijzonderheden: | paperback in als nieuwe staat - 5222 - 1e dr 2014 - 144 p - 380 gr -20,2x20,1 cm |
| Prijs: | € 20,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
- De recepten werden geproefd en opgetekend bij de 'gewone mensen' thuis, veelal op het platteland, maar ook bij enkele kleine, traditionele restaurants in de hoofdstad Pristina mochten we een kijkje in de keuken nemen. Het resultaat is een verrassende collectie authentiek Kosovaarse gerechten. De meeste zijn vegetarisch, vleesgerechten hebben een vegetarisch alternatief. \nHet delen van eten is de mooist denkbare manier om mensen samen te brengen. Daarom: nodig je dierbaren uit en trakteer ze op een Kosovaarse maaltijd! Wij op onze beurt delen de opbrengst van dit boek met kinderen in Kosovo die urgent een behandeling tegen kanker nodig hebben. Een unieke samenwerking tussen Street Food en de non-profit organisatie Care for Kosovo Kids.
|

Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )
L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )
L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met DE ESOTERIER
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Bocurio
Kamer van Koophandel nummer: 34138285
NL001177745B36
http://www.bocurio.nl - Na uw bestelling ontvangen u en DE ESOTERIER een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van DE ESOTERIER vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- DE ESOTERIER kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

![Letsch , Mirjam . [ isbn 9789081962926 ] 5222 - Kosovo . ( Eten van de straat was nog nooit zo lekker . ) Opnieuw een boek in de serie Street Food vol aanstekelijke recepten en prachtige foto's van bekroond auteur Mirjam Letsch. Na India en Vietnam is het nu de beurt aan Kosovo. - Letsch , Mirjam . [ isbn 9789081962926 ] 5222 - Kosovo . ( Eten van de straat was nog nooit zo lekker . ) Opnieuw een boek in de serie Street Food vol aanstekelijke recepten en prachtige foto's van bekroond auteur Mirjam Letsch. Na India en Vietnam is het nu de beurt aan Kosovo. -](https://img.boekwinkeltjes.nl/medium/41sBQ4ZzOSr7EKFwrX9N.jpg)
![Letsch , Mirjam . [ isbn 9789081962926 ] 5222 - Kosovo . ( Eten van de straat was nog nooit zo lekker . ) Opnieuw een boek in de serie Street Food vol aanstekelijke recepten en prachtige foto's van bekroond auteur Mirjam Letsch. Na India en Vietnam is het nu de beurt aan Kosovo. - Letsch , Mirjam . [ isbn 9789081962926 ] 5222 - Kosovo . ( Eten van de straat was nog nooit zo lekker . ) Opnieuw een boek in de serie Street Food vol aanstekelijke recepten en prachtige foto's van bekroond auteur Mirjam Letsch. Na India en Vietnam is het nu de beurt aan Kosovo. -](https://img.boekwinkeltjes.nl/medium/EbrNlSVsjDVgRwG2hhLh.jpg)