Mulisch (Haarlem, 29 juli 1927 - Amsterdam, 30 oktober 2010), Harry Ku
| Schrijver: | Mulisch (Haarlem, 29 juli 1927 - Amsterdam, 30 oktober 2010), Harry Kurt Victor |
|---|---|
| Titel: | Twee opgravingen - Ik, Bubanik [1947] en Op weg naar de mythe [1954] - Aan het allereerste begin van Mulisch´ uitzonderlijke schrijverschap staan de novelle ´Ik, Bubanik´ uit 1947 en de lezing ´Op weg naar de mythe´ uit 1954. De novelle kan be... |
| ISBN: | 9789023433712 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Bezige Bij, De, gebonden in zwart linnen met stofomslag, 124 pag. |
| Bijzonderheden: | 1994, 1e druk |
| Beschikbaar: | 2 exemplaren |
| Prijs: | € 5,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Aan het allereerste begin van Mulisch´ uitzonderlijke schrijverschap staan de novelle ´Ik, Bubanik´ uit 1947 en de lezing ´Op weg naar de mythe´ uit 1954. De novelle kan beschouwd worden als het begin van zijn verhalend werk, tot nu toe culminerend in ´De ontdekking van de hemel´(1992), de lezing als het begin van zijn beschouwend werk, tot nu toe culminerend in ´De compositie van de wereld´(1980). Bijna vijftig jaar later - ter gelegenheid van het vijftigjarige jubileum van De Bezige Bij - verschijnen zij voor het eerst in druk. Zij vormen een bevestiging van Mulisch´ opvatting van het schrijverschap: ´Het oeuvre van een schrijver is, of behoort te zijn, een totaliteit, één groot organisme, waarin elk onderdeel met alle andere verbonden is door ontelbare draden, zenuwen, spieren, strengen, kanalen.´
|

Deelnemer sinds het begin van Boekwinkeltjes in 2002 - mr drs Hans P. van Weeren, Karekietlaan 6, 2261 CK Leidschendam. Bank NL34INGB0000150049. Verzendkosten: alleen de PostNL kosten worden in rekening gebracht. Bij vragen het aparte vragenformulier gebruiken, niet het bestelformulier - die vragen worden vaak niet gelezen. Bij vragen op het bestelformulier geldt het als bestelling. Toezending geschiedt zo mogelijk direct na ontvangst van de bestelling, U ontvangt gelijktijdig een e-mail die als rekening geldt. Op het vragenformulier kunt U ook vooraf vragen wat de verzendkosten zullen zijn of informeren of bijvoorbeeld open verzending mogelijk en goedkoper is. In vakantieperioden kan enige vertraging optreden. Bij niet-verzekerde verzending geschiedt de verzending voor risico van de koper. Paypal mogelijk (tegen een toeslag van 5%). Wereldwijde verzending. Afhalen en annuleren van een bestelling is niet mogelijk.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Ponsava Books
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Ponsava Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Ponsava Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Ponsava Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

![Mulisch (Haarlem, 29 juli 1927 - Amsterdam, 30 oktober 2010), Harry Kurt Victor - Twee opgravingen - Ik, Bubanik [1947] en Op weg naar de mythe [1954] - Aan het allereerste begin van Mulisch´ uitzonderlijke schrijverschap staan de novelle ´Ik, Bubanik´ uit 1947 en de lezing ´Op weg naar de mythe´ uit 1954. De novelle kan be... Mulisch (Haarlem, 29 juli 1927 - Amsterdam, 30 oktober 2010), Harry Kurt Victor - Twee opgravingen - Ik, Bubanik [1947] en Op weg naar de mythe [1954] - Aan het allereerste begin van Mulisch´ uitzonderlijke schrijverschap staan de novelle ´Ik, Bubanik´ uit 1947 en de lezing ´Op weg naar de mythe´ uit 1954. De novelle kan be...](https://images.boekwinkeltjes.nl/medium/jVGIvEQINWThVLgmgr4l.jpg)
![Mulisch (Haarlem, 29 juli 1927 - Amsterdam, 30 oktober 2010), Harry Kurt Victor - Twee opgravingen - Ik, Bubanik [1947] en Op weg naar de mythe [1954] - Aan het allereerste begin van Mulisch´ uitzonderlijke schrijverschap staan de novelle ´Ik, Bubanik´ uit 1947 en de lezing ´Op weg naar de mythe´ uit 1954. De novelle kan be... Mulisch (Haarlem, 29 juli 1927 - Amsterdam, 30 oktober 2010), Harry Kurt Victor - Twee opgravingen - Ik, Bubanik [1947] en Op weg naar de mythe [1954] - Aan het allereerste begin van Mulisch´ uitzonderlijke schrijverschap staan de novelle ´Ik, Bubanik´ uit 1947 en de lezing ´Op weg naar de mythe´ uit 1954. De novelle kan be...](https://images.boekwinkeltjes.nl/medium/wOeXsMb0ulDSU12rklVx.jpg)