Rijn, W.J.E. van - Overstag en toch op koers. De Koninklijke Ma

Schrijver: Rijn, W.J.E. van
Titel: Overstag en toch op koers. De Koninklijke Marine en haar personeel 1945-2005
Taal: Nederlands
Uitgever: van Wijnen Franeker 2015
Bijzonderheden: Ingenaaide paperback met flappen met 607 pagina's en diverse foto's in goede staat
Prijs: € 12,50 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Overstag en toch op koers gaat over de militairen van de Koninklijke Marine tussen 1945 en 2005. Zij kregen in deze periode te maken met enorme veranderingen in militaire dreiging, in techniek en in de maatschappij. De auteur onderzoekt de effecten hiervan op het personeel.



Hij komt tot de conclusie dat de Koninklijke Marine op personeelsgebied kon (en kan) worden beschouwd als een groot schip, met vergelijkbare mogelijkheden en beperkingen. Een schip dat, als de wind veranderde, overstag moest gaan om koers te houden, soms anticiperend op veranderingen in het vijandbeeld, op technologische innovaties en op maatschappelijke veranderingen, soms pas reagerend op wat onvermijdelijk bleek. De marineleiding probeerde al sturend als een goed werkgever concurrerend te blijven op de arbeidsmarkt.



Dit boek geeft geïnteresseerden in het veiligheidsbeleid en de militaire geschiedenis, in het bijzonder die van de Koninklijke Marine, inzicht in de ontwikkeling van het personeelsbeleid. Voor (voormalig) marinepersoneel biedt het herkenning en tevens een blik achter de schermen. In een prettige schrijfstijl, gelardeerd met vele voorbeelden, vertelt de auteur waar meer ruim een kwart miljoen marinemensen mee te maken kregen.
Verder lezen

Waterman Books uit Dordrecht

particulier

Logo Waterman Books

Wij zijn van af vrijdag 10 april tot en met zaterdag 25 april wegens vakantie gesloten , bestellen mag natuurlijk .
Vanaf maandag 27 april zullen we uw bestelling zo snel mogelijk behandelen
met vriendelijke groet Hans
Na betaling ontvangt u goed verpakt en zo snel mogelijk uw bestelling, Bij bestellingen boven de € 50,- betalen wij de verzendkosten (binnen Nederland) Als de boeken niet door de brievenbus kunnen en als pakket verzonden moeten worden via PostNL rekenen wij € 5,-

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Rijn, W.J.E. van - Overstag en toch op koers. De Koninklijke Marine en haar personeel 1945-2005 Rijn, W.J.E. van - Overstag en toch op koers. De Koninklijke Marine en haar personeel 1945-2005 Rijn, W.J.E. van - Overstag en toch op koers. De Koninklijke Marine en haar personeel 1945-2005 Rijn, W.J.E. van - Overstag en toch op koers. De Koninklijke Marine en haar personeel 1945-2005 Rijn, W.J.E. van - Overstag en toch op koers. De Koninklijke Marine en haar personeel 1945-2005 Rijn, W.J.E. van - Overstag en toch op koers. De Koninklijke Marine en haar personeel 1945-2005 Rijn, W.J.E. van - Overstag en toch op koers. De Koninklijke Marine en haar personeel 1945-2005 Rijn, W.J.E. van - Overstag en toch op koers. De Koninklijke Marine en haar personeel 1945-2005 Rijn, W.J.E. van - Overstag en toch op koers. De Koninklijke Marine en haar personeel 1945-2005 Rijn, W.J.E. van - Overstag en toch op koers. De Koninklijke Marine en haar personeel 1945-2005 Rijn, W.J.E. van - Overstag en toch op koers. De Koninklijke Marine en haar personeel 1945-2005 Rijn, W.J.E. van - Overstag en toch op koers. De Koninklijke Marine en haar personeel 1945-2005 Rijn, W.J.E. van - Overstag en toch op koers. De Koninklijke Marine en haar personeel 1945-2005 Rijn, W.J.E. van - Overstag en toch op koers. De Koninklijke Marine en haar personeel 1945-2005

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Waterman Books

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Waterman Books
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Waterman Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Waterman Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Waterman Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.