Deze titel kan niet worden besteld.
Deze titel kan nu niet besteld worden. Probeer het later opnieuw

Carl Zimmer - Evolutie / triomf van een idee

Schrijver:
Titel: Evolutie / triomf van een idee
ISBN: 9789027475831
Taal: Nederlands
Uitgever: Het Spectrum,2002
Bijzonderheden: Zeer net gebonden boek met sttofomslag, 26x 21 cm.,364 pag.
Prijs: € 6,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Omschrijving
Evolutie - De triomf van een idee en de bijbehorende Teleac-serie vertellen het meeslepende en alomvattende verhaal van het leven op aarde en van de geschiedenis van de evolutietheorie, vanaf Darwin tot en met de hedendaagse wetenschap.

Toen Charles Darwin met Over het ontstaan van soorten (1859) zijn bevindingen eenmaal op papier had gezet, betekende dat niet dat daarmee het verhaal van de evolutie was afgesloten. Integendeel, op basis van zijn inzichten werden in hoog tempo nieuwe ontdekkingen gedaan. Maar het was pas in de tweede helft van de twintigste eeuw dat de werkelijke betekenis van Darwins inspanningen volledig zichtbaar werd.

Carl Zimmer geeft met Evolutie - Triomf van een idee niet alleen een helder en actueel beeld van alle aspecten van de evolutie, maar ook van de verstrekkende gevolgen die Darwins theorie heeft gehad; vanaf het allereerste leven tot en met de nog immer bestaande wetenschappelijke en religieuze controverses.
Verder lezen

Ankerboek uit Uithuizermeeden

particulier
DE REKENING WIL NOG WEL EENS IN DE SPAM BELANDEN DUS ALS u BINNEN 3 DAGEN NIETS HOORT KIJK DAAR DAN EVEN
Ankerboek is een Algemeen antiquariaat.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Carl Zimmer - Evolutie  / triomf van een idee