Galerie Kornfeld: - Auktion 206 - I. und II. Teil
Schrijver: | Galerie Kornfeld: |
Titel: | Auktion 206 - I. und II. Teil |
Taal: | Duits |
Uitgever: | Bern, Selbstverlag |
Bijzonderheden: | 1991, 4°, broschiert, I. Teil: unpaginiert, II. Teil: 164 S., 104 Tafeln |
Prijs: | € 35,00 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
Auktion in Bern - 19. bis 21. Juni 1991. Einband leicht berieben und bestoßen. Dezente Knickstruktur am Buchrücken von Teil I. Schnitt und Seitenwerk alters-/papierbeding nachgedunkel. Saubere Seiten - keine Anstreichungen., I. Teil: 150 Kunstwerke des 19. und 20. Jahrhunderts, II.Teil: Moderne Kunst des Neunzehnten und Zwanzigsten Jahrhunderts
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met AvA-buch
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Versand-Antiquariat Konrad von Agris e.K.
Kamer van Koophandel nummer: HRA 9432
DE274448015
www.ava-buch.de - Na uw bestelling ontvangen u en AvA-buch een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van AvA-buch vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- AvA-buch kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.