Wetering, Willem Jan van de - Beter verkopen met het enneagram

Schrijver: Wetering, Willem Jan van de
Titel: Beter verkopen met het enneagram
ISBN: 9789014083278
Uitgever: kluwer
Bijzonderheden: kluwer. 2001. Hard Cover.
Prijs: € 10,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
l 165 p. Als nieuw. Het enneagram is een model dat verschillende persoonlijkheidstypen beschrijft. De negen verschillende typen zijn in elk van ons aanwezig, maar meestal domineert er een. Aan de hand van een aantal tests kan de lezer van dit boek zelf bepalen wat zijn overheersende type persoonlijkheid is en wat de daarbij horende sterke en zwakke kanten zijn. Dit kan helpen bij het te lijf gaan van de eigen beperkingen. Door ook de karaktertypes van je gesprekspartner te kennen, kan het enneagram een hulpmiddel zijn bij het sturen van verkoopgesprekken. In het tweede deel van dit boek gaat Van de Wetering hier dieper op in door het verkoopgesprek over het enneagram heen te leggen als een procesmodel, waarbij de verschillende stappen van het verkoopgesprek worden doorgelopen. De auteur is een deskundige op het gebied van het enneagram en schreef er diverse boeken over.
Verder lezen

Grimbergen Boeken uit Lisse

zakelijk

Logo Grimbergen Boeken

WINKELVOORRAAD. Wij hebben nog steeds een gastvrij Open Antiquariaat en Boekhandel, maar het kan zijn dat het boek zich in de opslag bevindt.
Graag voordat u de winkel bezoekt voor het gezochte boek even bellen of een email sturen.
Het staat daarna vrijblijvend voor u gereserveerd in de winkel.

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Grimbergen Boeken

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Grimbergen Boeken
    Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen.
  • Identiteit verkoper:
    Grimbergen Boeken Antiquariaat
    Kamer van Koophandel nummer: 50708244
    NL822908001B01
    www.bollenstreekboeken.nl
  • Na uw bestelling ontvangen u en Grimbergen Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Grimbergen Boeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Grimbergen Boeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.