Terence Morgan - Meester van Brugge , Het mysterie van Hans Mem
| Schrijver: | Terence Morgan |
|---|---|
| Titel: | Meester van Brugge , Het mysterie van Hans Memling. Literaire thriller. |
| Uitgever: | , Lannoo, 2011 |
| Bijzonderheden: | softcover, 276pp. 170 x 240. ISBN 9789020996036. |
| Prijs: | € 19,50 |
| Verzendkosten: | € 6,99 (binnen België) |
| Meer info: |
De jonge Hans Memling prijst zichzelf gelukkig wanneer de toekomstige hertog van Bourgondie hem van de dood redt. Hij krijgt de kans om zich als meester-schilder te vestigen in het welvarende Brugge van de 15e eeuw. Memling wordt al vlug een vertrouweling van Karel de Stoute en van diens bloedmooie dochter, Maria van Bourgondie, die regelmatig voor hem poseert. Wanneer Hans Memling echter onderdak verleent aan twee mysterieuze vreemdelingen die op de vlucht zijn voor hun vijanden in Londen, begint een levensgevaarlijk avontuur. De schilder raakt verstrikt in een web van intriges en in de strijd tussen twee pretendenten voor de Engelse Kroon. In de laatste fase van de Rozenoorlogen moet Hans een cruciale keuze maken. Plots ligt het lot van het Engelse koningshuis in zijn handen. Maar de schilder verbergt een verschrikkelijk geheim dat hij met niemand kan delen... Literaire thriller.
|

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Erik Tonen Books
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Erik Tonen Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Erik Tonen Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Erik Tonen Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

