J. Pel - Arbeidsrecht en mediation / Mediation reeks / 8

Schrijver: J. Pel
Titel: Arbeidsrecht en mediation / Mediation reeks / 8
ISBN: 9789012120654
Taal: Nederlands
Uitgever: Sdu B.V.
Bijzonderheden: Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback
Prijs: € 32,65
Verzendkosten: € 3,35 (binnen Nederland)
Meer info:
Mediation heeft in de arbeidsrechtelijke praktijk inmiddels een plaats veroverd die het noodzakelijk maakt dat de professional die zich met individuele arbeidsconflicten bezig houdt, kennis over mediation en de juridische context daarvan heeft. Het boek Arbeidsrecht en mediation, de rol van mediation in de arbeidsrechtpraktijk beoogt daarin te voorzien. De doelgroep van het boek is de niet specifiek in mediation geschoolde betrokkene bij arbeidsrechtelijke geschillen, zoals rechtshulpverleners (advocaten, juristen in dienst van rechtsbijstandverzekeraars of het Juridisch Loket, vakbondsjuristen, bedrijfsjuristen die zich met arbeidsrecht bezighouden), (kanton)rechters en personeelsfunctionarissen.
Pel behandelt onder andere de principes waarop mediation is gebaseerd, de verschillende mediationstijlen die betrokkenen tegen kunnen komen, conflictsituaties in arbeidsverhoudingen en de verwijsbaarheid naar mediation. Ook wordt gepubliceerde jurisprudentie op het snijvlak van mediation en arbeidsrecht besproken en geanalyseerd.
Verder lezen

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 500.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten vanaf €3,35. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

J. Pel - Arbeidsrecht en mediation / Mediation reeks / 8 J. Pel - Arbeidsrecht en mediation / Mediation reeks / 8 J. Pel - Arbeidsrecht en mediation / Mediation reeks / 8 J. Pel - Arbeidsrecht en mediation / Mediation reeks / 8