J.L. Bouma - Management accounting in hoofdlijnen / Bedrijfskun

Schrijver: J.L. Bouma
Titel: Management accounting in hoofdlijnen / Bedrijfskundige signalementen / 4-1994
ISBN: 9789052611006
Taal: Nederlands
Uitgever: BIM Media BV
Bijzonderheden: Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback
Prijs: € 6,40
Verzendkosten: € 3,15 (binnen Nederland)
Meer info:
Dit boek geeft in kort bestek een inleiding in de management accounting. Aan bod komen strategische en gedragsmatige aspecten, de invloed op besluitvorming in organisaties, alsmede nieuwe instrumenten zoals 'transfer pricing' en 'activity-based costing'.

Het boek is bedoeld voor managers en ondernemers die met accountants moeten samenwerken. Het is tevens geschikt voor studenten.

Prof.dr. J.L. Bouma, Prof.dr. D.W Feenstra, en Prof.dr. GJ. van Helden zijn verbonden aan de Faculteit der Economische Wetenschappen van de Rijksuniversiteit te Groningen.

Bedrijfskundige Signalementen FRISSEN & VAN WESTERLAAK Organisatiecultuur BROUWER & VAN DER DOES DE WILLEBOIS Innoveren en concurreren DE GROOT & GOUDRIAAN De produktiviteit van de overheid KLOOSTERMAN & ELFRING Werken in Nederland WANSINK (RED.) Milieu en bedrijf HOOGENDOORN Het belang van de jaarrekening SLAGTER, SCLIONIS, STEVENS, HERST Opvolging in familiebedrijven STEINS BISSCHOP & DOUMA De management buy-1n in Nederland KAPLAN (RED.) Internationale commerciële contracten BOMHOFF Een Haagse lente? NOOTEBOOM Management van partnerships BOUMA, FEENSTRA & VAN HELDEN Management accounting in hoofdlijnen
Verder lezen

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 500.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten vanaf €3,35. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

J.L. Bouma - Management accounting in hoofdlijnen / Bedrijfskundige signalementen / 4-1994 J.L. Bouma - Management accounting in hoofdlijnen / Bedrijfskundige signalementen / 4-1994 J.L. Bouma - Management accounting in hoofdlijnen / Bedrijfskundige signalementen / 4-1994