tekeningen: Robert van der Kroft - Sjors en Sjimmie deel 4, 5,
Schrijver: | tekeningen: Robert van der Kroft |
---|---|
Titel: | Sjors en Sjimmie deel 4, 5, 7, 13, 15, 17, 18, 21, 32 |
Taal: | Nederlands |
Uitgever: | Big Balloon |
Bijzonderheden: | 9x softcover goede staat met naam in 1 koop (laatste is redelijk en er zit een sticker op) |
Prijs: | € 12,00 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: | 4. De Belhamels, 5. De doerakken, 7. De rausdouwers, 13. Kassa! 15. Amigos, 17. Snapshots, 18. Retour afzender, 21. Gevaarlijk spel, 32. Soap |
Alle verzendkosten worden vermeld bij het sturen van de factuur.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Zegelhofje
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
't Zegelhofje
Kamer van Koophandel nummer: 39075853
NL001315433B26
https://www.zegelhofje.nl - Na uw bestelling ontvangen u en Zegelhofje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Zegelhofje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Zegelhofje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.