Rawson, Andrew - Het Ardennenoffensief / zeldzame foto's uit de
| Schrijver: | Rawson, Andrew |
|---|---|
| Titel: | Het Ardennenoffensief / zeldzame foto's uit de oorlogsarchieven |
| ISBN: | 9789058681614 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Agora/ De Krijger |
| Bijzonderheden: | 2008, 111pp, paperback |
| Prijs: | € 17,50 |
| Verzendkosten: | € 1,09 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Zeven panzer- en dertien infanterie divisies, meer dan 200.000 soldaten en 1000 tanks wachten op 16 december over 140km front langs de Belgische en Luxemburgse grenzen op het aanvalssein. Ze hadden slechts vier Amerikaanse infanteriedivisies tegenover zich waarvan er twee geen enkele frontervaring hadden.
In de eerste uren van 16 december 1944 zette Veldmaarschalk Model de aanval in. Bij het vallen van de nacht was de verwachte doorbraak er nog niet. Tegen het einde van de tweede dag realiseerde generaal Hodges zich dat zijn front aan het instorten was. Op de Skyline Drive werden de 28ste Infanterie Divisie, die moeite had om de oversteekplaatsen over de Our te behouden, door het 5de Panzer Leger belegerd. Maar met de hulp van onderdelen van de 9de en 10de Tank Divisies beletten ze generaal von Manteuffel Bastogne te bereiken voor de 101de Luchtmacht Divisie er zich ingegraven had. Gedurende de volgende 10 dagen beten de Screaming Eagles voortdurend van zich af terwijl het 1ste en 3de leger de omsingelde parachutisten probeerden te ontzetten. |

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Vermeer’s Books
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Vermeer’s Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Vermeer’s Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Vermeer’s Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

