Brandsma, Margriet - Was ich noch zu sagen hätte... / gesprekke
| Schrijver: | Brandsma, Margriet |
|---|---|
| Titel: | Was ich noch zu sagen hätte... / gesprekken met Duitsland-correspondenten |
| ISBN: | 9789054294078 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | De Geus |
| Bijzonderheden: | Paperback in uitstekende staat - als nieuw |
| Prijs: | € 6,00 |
| Verzendkosten: | € 7,65 (binnen België) |
| Meer info: |
De ene oud-correspondent verhaalt over Franz Joseph Strauss die op campagne zijn eigen vliegtuig bestuurde en borden langs de Autobahn als navigatie gebruikte Een ander vertelt openhartig dat hij afzag van een primeur omdat hij geen rel tussen Duitsland en Nederland wilde veroorzaken. Was wir noch zu sagen hätten is de weerslag van gesprekken met Nederlandse journalisten die een aantal jaren in Duitsland doorbrachten. Ben Knapen begon in 1978, als correspondent voor NRC Handelsblad en de NOS. Jeroen Akkermans van RTL Nieuws werkt en woont tot op de dag van vandaag in Berlijn. In de tussenliggende jaren versloegen onder meer Rob Meines, Willem Beusekamp, Philippe Remarque en Wouter Meijer het nieuws uit Duitsland. Deze zes willen graag nog iets zeggen over het land en dat doen ze in dit boek. NOS-correspondent Jeroen Wollaars schreef de inleiding en zelf ging ik naar een aantal Duitse plaatsen die mij nog iets te zeggen hebben.
De verhalen gaan over de rode draden in het bestaan van een correspondent in Duitsland, over nazi en Stasi. Het gaat over verbazing: hoe is het mogelijk dat in het perfect georganiseerde Duitsland toch met enige regelmaat iets flink misgaat? En het gaat over de volksziel, over het gebrek aan zelfironie van de Duitsers en hun lijden aan onvolmaaktheid. Margriet Brandsma (Sint Pancras, 1957) werkte onder meer twintig jaar voor het NOS-Journaal, van 2002 tot 2011 was ze correspondent in Berlijn. Nu heeft ze een eigen bedrijf voor tekst- en videoproducties. Eerder publiceerde zij Waar is de Muur? - Verhalen over Berlijn (2005), waarvan nu de opvolger verschijnt: Daar is de Muur. Ook verschenen de door Brandsma geschreven biografie Het mirakel Merkel(2012) en Vluchtcode Vlinder (2014), beide vanaf 1 januari 2016 in midprice (12,50) bij uitgeverij Conserve. Margriet Brandsma op tournee door Nederland in de Boekenweek: 8 maart in Leiden, 10 maart in Hardinxveld-Giessendam, 13 maart in Maastricht en later in Tilburg, 15 maart in Veendam, 16 maart in Helmond, 17 maart in Hellevoetsluis, 18 maart in Rotterdam, 19 maart in Varsseveld en 22 maart in Den Haag. |
Afhaling in Sint-Andries (Brugge)
Verzending naar thuisadres in België : 7.65€ via BPost of 6.00€ naar BPost afhaalpunt
Verzending naar thuisadres in Nederland: 7.65€
- Het gelijktijdig bestellen van meerdere artikelen levert u een belangrijke besparing in de verzendkosten op
- Retour kan binnen de 14 dagen - verzendkosten van de retour zijn voor de koper - Het retouradres wordt u doorgegeven bij de retourmelding.
Verzending is op risico van de koper.
Verzending naar thuisadres in België : 7.65€ via BPost of 6.00€ naar BPost afhaalpunt
Verzending naar thuisadres in Nederland: 7.65€
- Het gelijktijdig bestellen van meerdere artikelen levert u een belangrijke besparing in de verzendkosten op
- Retour kan binnen de 14 dagen - verzendkosten van de retour zijn voor de koper - Het retouradres wordt u doorgegeven bij de retourmelding.
Verzending is op risico van de koper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Rietje
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Rietje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Rietje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Rietje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

