Timman Jan - Een sprong in de Noordzee
Schrijver: | Timman Jan |
---|---|
Titel: | Een sprong in de Noordzee |
Taal: | Nederlands |
Uitgever: | De Bezige Bij Amsterdam |
Bijzonderheden: | 2002 / 205 pag / nette staat |
Beschikbaar: | 2 exemplaren |
Prijs: | € 7,00 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
Jan Timman zwierf tijdens zijn imposante carrière de hele wereld over, van Amsterdam naar Indonesië, en van Moskou naar Sarajevo en weer terug.
Tijdens deze reizen verwerkte hij al zijn indrukken en ontmoetingen in verhalen, beschouwingen en dagboeken. Niet alleen schreef hij over schaken en grootmeesters, maar ook over kunst, literatuur en de verschillende culturen die hij tegenkwam. In 'Een sprong in de Noordzee' komen uiteenlopende onderwerpen aan bod als het schaakleven in de Verenigde Staten, ten tijde van Bobby Fischer, een avontuur op Bali en De Olympiade, maar ook Timmans arrestatie wegens dienstplichtontduiking, zijn ontmoeting met de schrijver Jorge Luis Borges, en de dood van Hein Donner. 'Een sprong in de Noordzee' is het verslag van een onvermoeibare reiziger die zich in vreemde culturen verdiept, vele avonturen beleeft en soms een afstandelijk, maar altijd een scherp waarnemer is. |
Alle boeken verkeren in een goede en orginele staat.
Kleine onvolkomenheden zoals bv.een naam en/of datum op het schutblad worden zoveel mogelijk vermeld.
.
De verzending van de boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling.
Verzending alleen binnen Nederland en naar België.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met SchaakboekenLeersum
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en SchaakboekenLeersum een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SchaakboekenLeersum vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- SchaakboekenLeersum kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.