Daeninck , Stefaan . [ isbn 9789020985825 ] 2324 - Broodje Delu
| Schrijver: | Daeninck , Stefaan . [ isbn 9789020985825 ] 2324 |
|---|---|
| Titel: | Broodje Deluxe . ( Meer dan 70 overheerlijke bereidingen . ) Belegde broodjes in alle smaken en vormen Stefaan Daeninck jongleert met broodjes: van ciabatta met ei en zalm, broodje méditerranée en zalmtosti tot een oesterhap. Met telkens een - |
| ISBN: | 9789020985825 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Lannoo |
| Bijzonderheden: | Gebonden met harde kaft en in als nieuwe staat - 2324 - 1e dr 2009 - 160 p - 930 gr - 28x22 cm oblong |
| Prijs: | € 20,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: | - Met telkens een 'gewone' versie van de 'spectaculaire', feestelijke broodjes De zinnenprikkelende foto's van Bart Van Leuven komen perfect tot hun recht in de frisse lay-out van Inge Vandamme. |

Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )
L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )
L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met DE ESOTERIER
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Bocurio
Kamer van Koophandel nummer: 34138285
NL001177745B36
http://www.bocurio.nl - Na uw bestelling ontvangen u en DE ESOTERIER een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van DE ESOTERIER vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- DE ESOTERIER kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

![Daeninck , Stefaan . [ isbn 9789020985825 ] 2324 - Broodje Deluxe . ( Meer dan 70 overheerlijke bereidingen . ) Belegde broodjes in alle smaken en vormen Stefaan Daeninck jongleert met broodjes: van ciabatta met ei en zalm, broodje méditerranée en zalmtosti tot een oesterhap. Met telkens een - Daeninck , Stefaan . [ isbn 9789020985825 ] 2324 - Broodje Deluxe . ( Meer dan 70 overheerlijke bereidingen . ) Belegde broodjes in alle smaken en vormen Stefaan Daeninck jongleert met broodjes: van ciabatta met ei en zalm, broodje méditerranée en zalmtosti tot een oesterhap. Met telkens een -](https://img.boekwinkeltjes.nl/medium/cx7nLFBJZs7bpABtXZPx.jpg)
![Daeninck , Stefaan . [ isbn 9789020985825 ] 2324 - Broodje Deluxe . ( Meer dan 70 overheerlijke bereidingen . ) Belegde broodjes in alle smaken en vormen Stefaan Daeninck jongleert met broodjes: van ciabatta met ei en zalm, broodje méditerranée en zalmtosti tot een oesterhap. Met telkens een - Daeninck , Stefaan . [ isbn 9789020985825 ] 2324 - Broodje Deluxe . ( Meer dan 70 overheerlijke bereidingen . ) Belegde broodjes in alle smaken en vormen Stefaan Daeninck jongleert met broodjes: van ciabatta met ei en zalm, broodje méditerranée en zalmtosti tot een oesterhap. Met telkens een -](https://img.boekwinkeltjes.nl/medium/qJy5ixdKYP23cGw7oGg1.jpg)