Withuis B.J. e.a - IBM schaaktoernooi 1972 / 1974 / 1975 / 1976
Schrijver: | Withuis B.J. e.a |
---|---|
Titel: | IBM schaaktoernooi 1972 / 1974 / 1975 / 1976 / 1977 |
Taal: | Nederlands |
Uitgever: | Moussalt/Vermande |
Bijzonderheden: | 1972/74/75/76/77 / nette staat |
Prijs: | € 5,00 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
Het IBM-schaaktoernooi was een internationaal schaaktoernooi dat tussen 1961 en 1981 in Amsterdam werd gehouden.
Het toernooi werd gesponsord door computerfabrikant IBM. Het IBM-schaaktoernooi, in 1961 begonnen als een vooral Nederlands zomertoernooi, werd een toonaangevend schaaktoernooi met diverse internationale grootmeesters (en vijf wereldkampioenen) als deelnemers. Organisator Berry Withuis wist IBM als sponsor voor het toernooi te strikken. Dat was een logische stap, omdat het bedrijf in die jaren actief bezig was met programmeertalen, kunstmatige intelligentie en schaakcomputers. De eerste winnaar van het toernooi, in 1961, was Kick Langeweg. In 1962 deelde de Indonesische schaker Tan Hoan Liong de overwinning samen met de Israëlische grootmeester Moshe Czerniak. Lajos Portisch won het IBM-toernooi drie keer (in 1963, 1967 en 1969). Jan Timman, Anthony Miles en Lev Poloegajevski werden twee keer toernooiwinnaar. Toen IBM in 1981 zijn bemoeienis stopte, sponsorde OHRA het OHRA-schaaktoernooi in Amsterdam tot en met 1990. Bron Wikipedia De boekjes zijn € 5 per stuk |
Alle boeken verkeren in een goede en orginele staat.
Kleine onvolkomenheden zoals bv.een naam en/of datum op het schutblad worden zoveel mogelijk vermeld.
.
De verzending van de boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling.
Verzending alleen binnen Nederland en naar België.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met SchaakboekenLeersum
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en SchaakboekenLeersum een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SchaakboekenLeersum vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- SchaakboekenLeersum kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.