Almarcegui, Lara - Ruïnes in Nederland = Ruins in the Netherlan
| Schrijver: | Almarcegui, Lara |
|---|---|
| Titel: | Ruïnes in Nederland = Ruins in the Netherlands XIX-XXI |
| ISBN: | 9789059730922 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Episode publishers, Rotterdam |
| Bijzonderheden: | 2008, paperback, met flappen |
| Prijs: | € 8,50 |
| Verzendkosten: | € 4,40 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
In een zeer goede staat! Zeer lichte gebruikspoortjes omslag.
Nederlands en Engelse tekst Leuk item. bij elk gebouw staat ook het adres (Voor zover mogelijk). leuk om te zien wat er van het gebouw is geworden (in het echt of op google streetview)? Gerenoveerd, herbouwd, of definitief verloren gegaan? Voor deze gids is een gebouw een ruïne wanneer het geen ramen heeft of deze open zijn, of wanneer er gaten vallen in de muren of het dak. Het gebouw staat op dat moment bloot aan de weersomstandigheden: wind en regen, maar ook dieren en planten kunnen er naar binnen. Het gebouw is zijn bescherming tegen de buitenwereld kwijt, de natuur kan binnendringen en zo ontstaat er een proces waarbij gebouw en natuur in elkaar overgaan. Bij een gebouw dat in verval raakt, worden bovendien de constructie en de bouwmaterialen zichtbaar op een wijze die herinnert aan hoe het eruit zag op het moment dat het werd gebouwd en de plek nog een bouwterrein was. De gebouwen in deze gids Ruïnes in Nederland XIX-XXI beantwoorden nauwelijks aan het ideaalbeeld van een ruïne. De meeste bevinden zich in een fase die daaraan voorafgaat, zoals een verlaten, leegstaand gebouw waar het proces van verval nog maar net begonnen is. Andere zijn het stadium van de ideale ruïne voorbij en lijken eerder op een berg puin. Dat de ruïnes en leegstaande gebouwen niet meer gebruikt worden en hun functie en nut hebben verloren, betekent dat zij als plek ook open staan voor andere mogelijkheden. In een land als Nederland, waar alle beschikbare grond efficiënt gebruikt lijkt te worden, is het bestaan van deze oningevulde ruimtes iets om dankbaar voor te zijn. Ook al zullen sommige van deze ruïnes nog lang blijven bestaan, een deel ervan zal worden gerenoveerd en veel ruïnes zullen spoedig worden gesloopt. Het is daarom belangrijk ze zo snel mogelijk te bezoeken. |

CHECK SVP OOK UW SPAMBOX!!! MAILS KOMEN DAAR DE LAATSTE TIJD VAKER IN TERECHT. IK REAGEER SOWIESO ALTIJD OP BESTELLINGEN/VRAGEN/MAILS, ook de mails daarna komen wel eens in de spambox!!!!
LET OP! IK VERZEND ALLEEN VIA POSTNL! De bedragen daarvan staan ook bij het aangeboden boek! Verzending na betaling per PostNL. BILLIJKE VERZENDKOSTEN NAAR BELGIË. Een pakket tot liefst TIEN KILO naar Vlaanderen kost bijvoorbeeld slechts €9,-."
Online tweedehands en antiquarische boekwinkel waar u meer dan alleen boeken zult vinden!
In- en verkoop (ook oude ansichtkaarten, foto's, oude plattegronden, oud reclamedrukwerk, militaire documenten (oorkonden medailles, uniform). Kunst, toegepaste kunst Etc, etc.
Moet u een huis vol boeken en vooral oude papierwaren ontruimen, schakel ons dan meteen in! Materiaal dat interessant voor ons is, kopen wij graag in! Bel Kelvin: 06-26192873 of mail naar: info@antiquariaatzwaanshals.nl
LET OP! IK VERZEND ALLEEN VIA POSTNL! De bedragen daarvan staan ook bij het aangeboden boek! Verzending na betaling per PostNL. BILLIJKE VERZENDKOSTEN NAAR BELGIË. Een pakket tot liefst TIEN KILO naar Vlaanderen kost bijvoorbeeld slechts €9,-."
Online tweedehands en antiquarische boekwinkel waar u meer dan alleen boeken zult vinden!
In- en verkoop (ook oude ansichtkaarten, foto's, oude plattegronden, oud reclamedrukwerk, militaire documenten (oorkonden medailles, uniform). Kunst, toegepaste kunst Etc, etc.
Moet u een huis vol boeken en vooral oude papierwaren ontruimen, schakel ons dan meteen in! Materiaal dat interessant voor ons is, kopen wij graag in! Bel Kelvin: 06-26192873 of mail naar: info@antiquariaatzwaanshals.nl
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Ant. Zwaanshals
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Antiquariaat Zwaanshals
Kamer van Koophandel nummer: 62852574
NL002038901B36
www.antiquariaatzwaanshals.nl - Na uw bestelling ontvangen u en Ant. Zwaanshals een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Ant. Zwaanshals vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Ant. Zwaanshals kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.








