Hugo Brutin - Christine Comyn
| Schrijver: | Hugo Brutin |
|---|---|
| Titel: | Christine Comyn |
| ISBN: | 9789080701922 |
| Taal: | Engels |
| Uitgever: | Museum van Lien, Stichting |
| Bijzonderheden: | 2003, 168pp, Gebonden met stofomslag, goed |
| Prijs: | € 24,50 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
CHRISTINE COMYN (°1957, Tielt, B) Tijdens de eerste twintig jaar van haar carrière stond Christine Comyn (België, 1957) bekend om haar grote acrylschilderijen en aquarellen. Haar favoriete onderwerpen waren portretten van jonge vrouwen, vaak met onderdrukte emoties. In 2007 begon ze haar passie voor hedendaagse vrouwenportretten te combineren met haar interesse voor 18e-eeuwse kunst en geschiedenis, meer bepaald met het personage van Marie Antoinette, de laatste koningin van Frankrijk. Dit spirituele onderzoek bracht haar tot het besef dat de mensheid evolueert, maar dat deze evolutie in cyclische golven verloopt. Het heden is beslist vaak een spiegel van het verleden en de gelijkenis van de 21ste eeuw met het einde van het Ancien Régime, toen aristocraten handelden alsof hun rijkdom en genoegens geen grenzen kenden, is bijzonder opvallend. Het idee van Christine Comyn voor haar meest recente kunstproject “La Douceur de l’Ignorance” is precies voortgekomen uit de intentie om de verbanden tussen de tijd van Marie Antoinette en onze hedendaagse wereld zichtbaar te maken, en vooral die betreffende vrouwen.
|

Het bestelde boek wordt stevig verpakt in kartonnen enveloppe of boekwikkel.
Alles wordt met track & trace code verzonden via Post.nl, zodat u uw boek kunt volgen tijdens verzending.
Voor de verzendkosten binnen Nederland tot € 4,50
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Aurelion Books
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Aurelion Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Aurelion Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Aurelion Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

