Sijgers, Roy & Boonstra, Edo - Sales Mindset. Plezier en struc
| Schrijver: | Sijgers, Roy & Boonstra, Edo |
|---|---|
| Titel: | Sales Mindset. Plezier en structuur in je sales. |
| ISBN: | 9789082931600 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Green Badger |
| Bijzonderheden: | 2018, paperback, 115 pp. |
| Prijs: | € 11,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Een praktisch doe-boek op basis van het Green Badger SalesMindset-model. Green Badger gelooft dat sales gaat over inspiratie en doorzetten en wil kleine mkb-ondernemers daarmee helpen zodat ze betere salesresultaten halen en groei creëren. Hoe? Met de juiste mindset.
Het SalesMindset-model, ontwikkeld door Green Badger, is een eenvoudig model dat helpt het proces te structureren en uit te voeren. Het is geen nieuwe techniek, wel een aanmoediging om te kiezen voor wat werkt voor jou, in jouw specifieke geval en wat werkt voor je product en je klant. Het boek gaat de strijd aan met de problemen met sales die in de praktijk vaak spelen. Dingen moeilijker maken dan ze zijn, is de belangrijkste oorzaak van mislukte verkoopinspanningen. Dit boek is bedoeld om je op drie manieren te helpen om een succesvol salessysteem te ontwerpen en te implementeren: Het boek reikt je 7 stappen aan die je eenvoudig kunt volgen; Het helpt je om keuzes te maken bij het invullen van het Sales Mindset-model; Het moedigt je aan om je te blijven ontwikkelen. De ruim 30 blogs ondersteunen de theorie, reiken je nieuwe ideeën aan en geven inspiratie als je even vastzit. |

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De boekenzolder
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
De Boekenzolder
Kamer van Koophandel nummer: 01139857
http://deboekenzolder.boekwinkeltjes.nl - Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.
