Rebecca Eltingh - In 10 stappen rijker leven
| Schrijver: | Rebecca Eltingh |
|---|---|
| Titel: | In 10 stappen rijker leven |
| ISBN: | 9789493222250 |
| Uitgever: | Expertboek |
| Bijzonderheden: | Als nieuw |
| Prijs: | € 3,00 |
| Verzendkosten: | € 7,65 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Heb jij het financieel lastig of maak je je zorgen over je financiële situatie en levert dat jou stress op? Vind jij geld gedoe, saai of ingewikkeld? Worstel je met geld en heb je steeds het idee dat je niet genoeg hebt? Ervaar je angst als het over geld gaat of mis je het overzicht? Vraag jij je elke keer weer af waar je geld blijft en loop je achter de feiten aan? Lees dan dit boek.Aan de hand van de 10xWAAR-methode deelt Rebecca geldlessen voor het verbeteren van jouw financiële situatie. Ze vertelt je wat WAAR is over geld, zodat jij:- overzicht krijgt waardoor je beter met geld omgaat en altijd genoeg hebt - inzicht krijgt in je geldblokkades - weet wat je waard bent en meer geluk met geld ervaart - eindelijk rust hebt en weer gewoon kunt genietenHet is tijd voor verandering. Kom nu in actie. Je moet het zelf doen, maar je hoeft het niet alleen te doen. De stappen in dit boek helpen je om prioriteiten te stellen en keuzes te maken, maar ook om grenzen te stellen. Elke stap is voorzien van een duidelijke uitleg, praktijkvoorbeelden en opdrachten waarmee je meteen aan de slag kunt. Op naar een rijker leven!OVER DE AUTEUR:Rebecca Eltingh kent de impact van financiële problemen. Vanuit haar bedrijf Budget met Beleid helpt ze mensen om geldproblemen te voorkomen en/of aan te pakken. Als bewindvoerder, maar ook door workshops en (online) trainingen te geven. Daarnaast coacht ze andere financiële zorgverleners. Op allerlei manieren draagt ze bij aan een rijker leven; voor haarzelf en voor anderen.RECENSIE:‘In 10 stappen rijker leven; wie wil dat nou niet? Rebecca Eltingh neemt je mee in een korte ontdekkingsreis naar jouw antwoord op deze vraag. Dit boek heeft een hele mooie aansprekende inhoud waarin ik veel herken van wat ze beschrijft.’Jacqueline Zuidweg – Directeur Zuidweg & Partners en Zakenvrouw van het Jaar (2012)
|

Books 4 Life exploiteert winkels in tweedehands boeken voor het goede doel, gerund door vrijwilligers. Books 4 Life heeft vestigingen in Amsterdam, Eindhoven, Groningen, Nijmegen, Tilburg en Utrecht. En in Oostenrijk in Graz en Wenen.
Meer informatie vindt u op www.books4lifetilburg.nl. Op deze site staat beschreven welke goede doelen Books 4 Life Tilburg steunt. Ook kunt u er lezen hoe u boeken kunt schenken en kopen en hoe u vrijwilliger of sponsor kunt worden.
e-mailadres: info@books4lifetilburg.nl
telefoon: 013-4663680
bezoekadres winkel:
Gebouw C, Kamer 045
op de Universiteit van Tilburg,
Warandelaan 2,
5037 AB Tilburg
Meer informatie vindt u op www.books4lifetilburg.nl. Op deze site staat beschreven welke goede doelen Books 4 Life Tilburg steunt. Ook kunt u er lezen hoe u boeken kunt schenken en kopen en hoe u vrijwilliger of sponsor kunt worden.
e-mailadres: info@books4lifetilburg.nl
telefoon: 013-4663680
bezoekadres winkel:
Gebouw C, Kamer 045
op de Universiteit van Tilburg,
Warandelaan 2,
5037 AB Tilburg
De verkoper zal binnen 4 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
