Hoek , A. Van den. & Prof. Dr. G. Van Grembergen . & J. Hermans . [ is
| Schrijver: | Hoek , A. Van den. & Prof. Dr. G. Van Grembergen . & J. Hermans . [ isbn 9789025271817 ] 4624 |
|---|---|
| Titel: | Grote Postduivenboek . ( Zonder afbreuk te doen aan de vele medewerkers mag Het Grote Postduivenboek met recht en reden de erfenis van Arie van den Hoek worden genoemd. Het was zijn idee. Het zijn dan ook zijn meesterhand en zijn meesterpen die - |
| ISBN: | 9789025271817 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Helmond, Uitgeverij. ( Alleen staat er wel een naam stempeltje in het schutblad het boek zelf is als nieuw . ) |
| Bijzonderheden: | Gebonden met harde kaft en omslag bijna in als nieuwe staat - 4624 - 1e dr 1981 - 207 p - 1250 gr - 24,6x30,3 cm |
| Prijs: | € 15,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
- die de grondslag van dit boek vormen. De zeer velen die zijn kronieken kennen, weten dat dit boek daarmee én gedegen is én op de praktijk gericht. Zij weten dat de dagelijkse vreugden en teleurstellingen van vlucht, kweek, voeding en huisvesting ook bij het doorge- ven van wetenschappelijke feiten voorop staan.
Van het begin af wist de Haagse meester zich bij de voorberei- dingen verzekerd van de steun van een andere fameuze dui- venhouder en wetenschapsman tegelijk: professor dr. G. van Grembergen. Diens hoogwaardige bijdragen zoals erfelijk- heidsleer, ziekten, spijsvertering en eileg vervolmaken dit boek over de postduif en zijn sportieve prestaties. Na het leggen van deze belangrijke basis, moest de speurtocht naar de meer dan 340 illustraties nog beginnen. Jan Hermans, voor velen meer bekend als 'De Kempenaar', zette tekenaars en fotografen op het spoor van vaak uniek beeldmateriaal. Hij schreef de bijschriften en zorgde bovendien voor het samen- voegen van alle gegevens tot een geheel. Op deze manier is Het Grote Postduivenboek uitgegroeid tot een kostbare en eigentijdse erfenis van een begaafde duiven- vriend. |

Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )
L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )
L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met DE ESOTERIER
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Bocurio
Kamer van Koophandel nummer: 34138285
NL001177745B36
http://www.bocurio.nl - Na uw bestelling ontvangen u en DE ESOTERIER een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van DE ESOTERIER vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- DE ESOTERIER kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

![Hoek , A. Van den. & Prof. Dr. G. Van Grembergen . & J. Hermans . [ isbn 9789025271817 ] 4624 - Grote Postduivenboek . ( Zonder afbreuk te doen aan de vele medewerkers mag Het Grote Postduivenboek met recht en reden de erfenis van Arie van den Hoek worden genoemd. Het was zijn idee. Het zijn dan ook zijn meesterhand en zijn meesterpen die - Hoek , A. Van den. & Prof. Dr. G. Van Grembergen . & J. Hermans . [ isbn 9789025271817 ] 4624 - Grote Postduivenboek . ( Zonder afbreuk te doen aan de vele medewerkers mag Het Grote Postduivenboek met recht en reden de erfenis van Arie van den Hoek worden genoemd. Het was zijn idee. Het zijn dan ook zijn meesterhand en zijn meesterpen die -](https://img.boekwinkeltjes.nl/medium/QUS1Ou27J92QAQ0QX963.jpeg)