Leeuwen, J. van - Verhaal van den gifmoord door Pieter Sakes We

Schrijver: Leeuwen, J. van
Titel: Verhaal van den gifmoord door Pieter Sakes Weijnma aan zijne vrouw gepleegd en van zijne teregtstelling. Met eenige belangrijke bijlagen.
Taal: Nederlands
Uitgever: Leeuwarden, G.T.N. Suringar, 1837
Bijzonderheden: ills., 59 p., XX, deel in handschrift, geb.
Prijs: € 350,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
acherin bijgebonden een uiterst zeldzame kleine uitgave van de nasleep van de rechtzaak tegen Weijnma, waarin "een nieuw lied op een menschin ellende" en "treurzang op den ter dood gebrachten vergiftiger P.S. Weijnma. 8 p. gedrukt te Leeuwarden bij S.Y. van der Werff (ca 1837). Geen exemplaar in Nederlandse Centrale Catalogus.
Verder lezen

cursor uit Amsterdam

particulier

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij cursor

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met cursor
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en cursor een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van cursor vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • cursor kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.