Knoop, Hans - Israel, van lieveling tot paria

Schrijver: Knoop, Hans
Titel: Israel, van lieveling tot paria
ISBN: 9789089751751
Taal: Nederlands
Uitgever: Just Publishers
Bijzonderheden: 2011, 240pp, paperback/In zeer goede staat verkerend
Prijs: € 15,15
Verzendkosten: € 5,50 (binnen Nederland)
Meer info:
Journalist Hans Knoop houdt zich al bijna vijftig jaar intensief bezig met het wel en wee van de staat Israël. In het voorjaar van 1967 wordt de jonge reporter Hans Knoop, op eigen verzoek, de eerste Telegraaf-correspondent in Israël Vanuit standplaats Tel Aviv doet hij van uur tot uur verslag van de Zesdaagse Oorlog. In bijna een halve eeuw journalistiek werk heeft Knoop vrijwel alle actoren in het Israelisch-Arabische conflict in Israël persoonlijk leren kennen. Aanvankelijk behoort Knoop tot de haviken in het Israelisch-Arabisch conflict. Zo richt hij, samen met enkele vrienden, in het begin van de jaren zeventig een Nederlandse afdeling op van de partij van de toenmalige Israelische oppositieleider Menachem Begin. Vanaf het midden van de jaren tachtig begint echter de visie van Knoop te kantelen. Net als voormalige hardliners als b.v. Sharon, Livni en Olmert, geraakt hij tot de overtuiging dat alleen een tweestatenoplossing vrede en verzoening tussen Joden en Palestijnen kan brengen. In zijn nieuwe boek gaat Knoop uitvoerig in op het internationale isolement waarin de staat Israël in de loop der jaren terecht is gekomen. Hoewel hij afrekent met tal van Israël-bashers staat Knoop uitgebreid stil bij het feit dat Israël zelf verre van onschuldig is in haar steeds groter wordende isolement. Hans Knoop (1943) is sinds zijn jeugd actief betrokken bij de joodse gemeenschap en de staat Israël. Hij maakte wereldnieuws met zijn reportages over de oorlogsmisdadiger Pieter Menten. Hans Knoop werkt als freelance journalist, is een veelgevraagd spreker en schreef verschillende boeken.
Verder lezen

Vrouwtje Twinkel

zakelijk

Vrouwtje Twinkel uit Leeuwarden

Logo Vrouwtje Twinkel

Goed verpakt en snel geleverd. LET OP!! Wegens enorme prijzenoorlog in 2e handsboeken kan ik niet alles meer bijbenen. Het kan zo zijn dat mijn boeken veel te duur geprijsd zijn, mocht u dat zien en toch het boek graag willen stuur me dan een mail en dan kijken we even wat ik hier aan kan doen. Tevens heb ik mijn website op bol.com staan onder mijn website, hier vindt u nog veeeeel meer boeken ook daar kunt u me over mailen zodat we de prijs kunnen aanpassen!!

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Knoop, Hans - Israel, van lieveling tot paria Knoop, Hans - Israel, van lieveling tot paria

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Vrouwtje Twinkel

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Vrouwtje Twinkel
    Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen.
  • Identiteit verkoper:
    Atelier voor levenskunst & heling
    Kamer van Koophandel nummer: 60069589
    NL001552098B64
    https://www.bol.com/nl/nl/w/alle-artikelen-vrouwtje-twinkel/1695590/
  • Na uw bestelling ontvangen u en Vrouwtje Twinkel een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Vrouwtje Twinkel vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Vrouwtje Twinkel kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.