Simon, Taryn - Birds of the West Indies.
| Schrijver: | Simon, Taryn |
|---|---|
| Titel: | Birds of the West Indies. |
| Taal: | Engels |
| Uitgever: | Hatje Cantz Verlag. Ostfildern. 2013. 439 pag. Cloth with dustjacket. 29,5 x 20 cm. |
| Bijzonderheden: | Design by Joseph Logan and Taryn Simon. New copy. |
| Prijs: | € 25,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
In 1936 publiceerde ornitholoog James Bond ‘Birds of the West Indies’, de definitieve studie van het Caribische vogelleven. Ian Fleming, die een tijdlang op Jamaica woonde en zelf vogelliefhebber was, nam de naam James Bond over voor het titelpersonage van zijn spionageromans omdat hij die 'alledaags', 'kort', 'Angelsaksisch' en 'mannelijk' vond.
Fleming maakte daarmee de eerste stap in een lange keten van ruilhandel die kenmerkend zou worden in de structuur van Bond-verhalen. De New Yorkse kunstenares Taryn Simon (geboren 1975) deed onderzoek naar de James Bond-films en creëerde een gedetailleerde catalogus van alle vrouwen, wapens en voertuigen die worden gepresenteerd als onmisbare accessoires voor de mythe van de aantrekkelijke, assertieve en onoverwinnelijke man. Met haar 'Birds of the West Indies' presenteert ze een visuele database van verwisselbare 'reserveonderdelen' waarin deze mannelijke fantasie zich manifesteert, en onderzoekt ze de economische en emotionele waarde die wordt gegenereerd door het wisselende gebruik ervan. Qua boekverzorging is dit een uitzonderlijk fraai en bibliofiel kunstenaarsboek. |

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Magnum Books
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Magnum Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Magnum Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Magnum Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

