Hugo Franciscus Van Heussen - Oudheden en Gestichten van Rhynla

Schrijver: Hugo Franciscus Van Heussen
Titel: Oudheden en Gestichten van Rhynland, En wel voornamentlijk van de Stad Leiden of Beschrijving van de Kerken, Kloosters, en Godshuizen, die van tyd tot tyd zoo te Leiden als in Rhynland zyn gestciht:
Taal: Nederlands
Uitgever: Christiaan Vermey
Bijzonderheden: Uitgave 1719 - Hardcover - Goed exemplaar - Compleet met 5 uitklapbare platen - 708 pag.
Prijs: € 200,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Leiden, Christiaan Vermey, 1719. Compleet met vijf uitslaande platen, De abdij Rijnsburg De abdij Leeuwenhorst , De Pieterskerk , De Hooglandse kerk en een klooster in Oegstgeest ( Paddenpoel ? )
----------------------------------------
of of Beschrijving van de Kerken, Kloosters, en Godshuizen, die van tyd tot tyd zoo te Leiden als in
Rhynland zyn gesticht: benevens het verhaal van haare begiftingen, vrydommen, voorrechten,
Oversten : mitsgaders van de geleerde of roemwaardige Mannen , die te Leiden of onder Rhynland
gebooren zijn , of gebloeit hebben.

Getrokken uyt de oude Handschriften van Kerken en Kloosters, en uyt veele andere gedenkstukken ,
ten meesten deele noit in 't licht gegeeven.
Uyt het Latijn vertaald,
En met Aantekeningen opgehelderd door H. V. H.
met koopere Platen

Te Leiden
By Christiaan Vermey , 1719


VOORREDEN VAN DEN VERTAALDER.

oo flappen wy dan over tor de Oudheden en Geestelijke Gebou- wen van Rhynland, en byzon-
derlijk van de ſtad Leiden. Tot de Oudheden, zeg ik, en gre ftelijke Gebouwen; hoewel dat de Schrij
ver, wiens voortreffelijk Werk wy te vertaalen genomen hebben, voornament- lijk de beſchrijving
van de geeftelijke Ge- bouwen in 't oog heeft gehad.

Over de nuttigheit, om niet te zeggen de noodzakelijkheit, van zoo een werk willen wy nu den
Leezer niet ophouden. Behalven dat we die nuttigheit in de Voor- reden op de Oudheden van
Zuitholland en Schieland, reeds aangeraakt hebben; zoo durven wy ons, zonder veel redeneerens
wel verlaaten op het oordeel van onpartij- dige Liefhebbers. En de greetigheit, met dewelke de
reeds uitgegeeve deeltjes ge- trokken zijn, geeft ons geen klein vertrou- wen dat dit deeltje ook,
zonder veel aan- preekens, wel een plaatsje in de Bockery van de Geleerden zal verkrijgen.
Verder lezen

alfabeet uit Oegstgeest

particulier

Logo alfabeet

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Hugo Franciscus Van Heussen - Oudheden en Gestichten van Rhynland, En wel voornamentlijk van de Stad Leiden of Beschrijving van de Kerken, Kloosters, en Godshuizen, die van tyd tot tyd zoo te Leiden als in Rhynland zyn gestciht: Hugo Franciscus Van Heussen - Oudheden en Gestichten van Rhynland, En wel voornamentlijk van de Stad Leiden of Beschrijving van de Kerken, Kloosters, en Godshuizen, die van tyd tot tyd zoo te Leiden als in Rhynland zyn gestciht: Hugo Franciscus Van Heussen - Oudheden en Gestichten van Rhynland, En wel voornamentlijk van de Stad Leiden of Beschrijving van de Kerken, Kloosters, en Godshuizen, die van tyd tot tyd zoo te Leiden als in Rhynland zyn gestciht: Hugo Franciscus Van Heussen - Oudheden en Gestichten van Rhynland, En wel voornamentlijk van de Stad Leiden of Beschrijving van de Kerken, Kloosters, en Godshuizen, die van tyd tot tyd zoo te Leiden als in Rhynland zyn gestciht:

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij alfabeet

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met alfabeet
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en alfabeet een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van alfabeet vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • alfabeet kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.