Henk Driessen - (1) Humor

Schrijver: Henk Driessen
Titel: (1) Humor
ISBN: 9789462498785
Taal: Nederlands
Uitgever: Amsterdam University Press
Bijzonderheden: Nieuw exemplaar 2022, Paperback, 120pp
Prijs: € 18,99
Verzendkosten: € 4,95 (binnen Nederland)
Meer info:
Hoe zou het leven zijn zonder humor, grap en lach? Voor veel mensen schraal en saai, misschien wel onmenselijk. Humor speelt in meerdere en wisselende gedaanten een vitale rol in alle samenlevingen. Antropologen komen tijdens hun onderzoek veelvuldig in aanraking met meerdere vormen van lachen en humor. Zij vinden dit echter veelal niet van wetenschappelijk belang en werken het nauwelijks uit in hun artikelen en monografieën. Dit boek is een poging om functie en betekenis van humor als smeerolie in de raderen van sociale verbanden te laten zien. De auteur kijkt daarbij vooral naar de onderzoekspraktijk van de wetenschap zelf, met name naar de beschrijvingen van het veldwerk van antropologen.
Verder lezen

Boekhandel Roelants

zakelijk

Boekhandel Roelants uit Nijmegen

Hartelijk welkom bij Boekhandel Roelants. Wij zijn een literaire boekhandel met aandacht voor het betere boek. Al onze boeken zijn nieuw en onbeschadigd, tenzij anders vermeld. Bestel snel en eenvoudig via onze website Roelants.nl. Of mail ons: roelants@roelants.nl
Wij verzenden gratis bij aankoop vanaf € 30,00 aan boeken. Daaronder rekenen wij € 4,95. De verzendkosten voor België en Duitsland zijn € 10,- ongeacht het aantal boeken. Alle boeken worden met zorg verpakt en verzonden via Fietskoeriers / PostNL.
Het adres van onze winkel is Van Broeckhuysenstraat 34 te 6511PJ Nijmegen. Onze winkel is dagelijks geopend.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Henk Driessen - (1) Humor Henk Driessen - (1) Humor Henk Driessen - (1) Humor