Alistair, Begg - De wereld op zijn kop

Schrijver: Alistair, Begg
Titel: De wereld op zijn kop
ISBN: 9789492941923
Taal: Nederlands
Uitgever: geloofstoerusting.nl
Bijzonderheden: Als nieuw
Prijs: € 12,05
Verzendkosten: € 5,50 (binnen Nederland)
Meer info:
‘De wereld op zijn kop’ biedt een heldere en boeiende uitleg over het manifest van Jezus dat Hij uitgesproken heeft tijdens de Veldrede, zoals we kunnen lezen in Lukas 6. Net als in de Bergrede worden ook hier de kernwaarden die Jezus’ koninkrijk definiëren uitgelegd. Beggs hoofdgedachte is dat Jezus zijn volgelingen oproept tot een radicaal anders zijn. Jezus verbindt een werkelijk gezegend leven met het burgerschap van het Koninkrijk. Hier kunnen we het leven op z’n allerbest ervaren. Hieraan deelnemen zal ons van binnenuit veranderen. Als je Hem volgt zal je levenswijze een totale omkering moeten zijn van wat wij van nature denken en verlangen. In de hedendaagse cultuur staan de idealen van macht, rijkdom en persoonlijk gewin centraal. De waarden die Jezus benadrukt druisen hier vooral tegen in. We moeten arm van geest zijn en genade, nederigheid en mededogen omarmen. Begg illustreert hoe de woorden van Jezus ons aanmoedigen om af te zien van onszelf, vergeving en liefde na te streven en zelfs onze vijanden lief te hebben. Deze waarden zijn essentieel voor iedereen die een echt christelijk leven wil leiden. De lezers worden in dit boek uitgedaagd om te beoordelen of zij meer aansluiten bij wereldse successen of bij Jezus’ oproep tot nederigheid en geestelijke rijkdom.
De zegeningen en de weeën die Jezus in zijn bediening verkondigt, onthullen Gods prioriteit. Begg suggereert dat christenen mogelijk ook weinig invloed hebben omdat wij het radicaal anders zijn niet serieus nemen. Wat in dit boek vooral centraal staat is dat volgelingen van Jezus geroepen zijn om een opvallend ander leven te leiden. Aan de boom worden de vruchten gekend. Wat je met Jezus’ woorden doet, is een belangrijke aanwijzing van onze identiteit en eeuwige bestemming. Daarin wordt zichtbaar wie werkelijk onze Heer is. Hij betoogt dat deze tegencultuur de essentie van Jezus’ leringen weerspiegelt en als een baken van hoop fungeert. Niet dat wij dit in eigen kracht kunnen bereiken, maar met de hulp van de Geest. Hij moedigt daarom de lezers ook aan om te vertrouwen op de Heilige Geest die ons kracht geeft om radicale keuzes te maken.
Beggs voorbeelden en eenvoudige manier van schrijven maken de inhoud toegankelijk en relevant. Dit boek is vooral waardevol omdat het de lezers uitdaagt om in het dagelijkse leven met diepe toewijding Jezus lering te belichamen. Aan het einde van dit boek is een studiegids opgenomen om tot meer persoonlijke reflectie te kunnen komen.
Verder lezen

Boekopinie uit Harderwijk

particulier

Logo Boekopinie

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Alistair, Begg - De wereld op zijn kop

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Boekopinie

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekopinie
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekopinie een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekopinie vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekopinie kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.